Battlefield 4 prikazan iza zatvorenih vrata?


“Got to see Battlefield 4 today and all I can say is wow. Thanks EA for the sneak peek. Can’t wait for you all to see it,” GameStop CEO J Paul Raines commented via the retail chain’s official Twitter account.

Ostatak teksta:
Battlefield 4 shown behind closed doors | VG247

Zar je moguce da ce na ovoj generaciji izadji cetvorka…

A zašto da ne? Zašto da ne izađe za obe generacije? Misliš da zato što izlazi nova generacija treba da se zapostavi ova?

Ma sto se tice mene moze odmah da izadje,ja osim Gersa igram samo BF3 tako da ovo kupujem unapred,nego sam mislio da li moze da se napravi na ovoj generaciji pomak u odnosu na trojku da ne bude isto,pre svega graficki…

Izaći će na sve platforme (WiiU excluded)

TO ce biti Next Gen igra, a WiiU je toliko sada tehnicki losiji od sadasnje generacije, da ne znam kako ce to izgledati…

Ne sumnjam da ce biti fenomenalna, kao i BF 3 i BF BC 2. Slazem se sa Milanom, ovo ce biti next-gen igra, napravice pravi bum.

Pa sigurno da nece odmah da se zapostavi, naravno, ali ubrzo posle izlasma nove hoce, kao sto je i uvek bilo. Naravno, ne kazem da se nece igrati, ja i ps2 jos uvek igram koji je prethodna generacija.:slight_smile:
A sto se bf tice, jedva cekam, ne sumnjam da ce biti dobra.:slight_smile:

Sent from my Samsung Galaxy S3 using Tapatalk 2