Battlefield 2042 OPEN BETA (Diskusija i prvi utisci)

Capture na xboxu je zabagovan. Ali je bug poznat, i stoji u onoj listi gore sto sam postavio.

A da vidis tornado je prilicno mala sansa, jednom u 20 partija otprilike, tako da si bas imao srece. :grinning:

3 Likes

Dron je do jaja opcija.

U sustini ovo je jedan veliki obradjeni BF4. Sa mnogo vise opcija.

Mnogo je haoticno na sve strane ali je do jaja.

Jebes mi sve ako ja vidim ko je AI a ko Player :rofl: Pokusavam i scoreboard da protumacim :smiley:

3 Likes

Upravo odigrao sa tornadom, bas ludilo. Jel igra neko na ps5? Ja imam osecaj kao da fps dropa u nekim momentima.

UI je morao bolje. Nekako je pretrpan. Mada cu se navici ali opet mi je bezveze.

Ne svidja mi se mix klasa i oruzja sto mozes sve da biras. I trebali su da ostave customizaciju oruzja u meniju a ne tokom igre. Da natenane nastelujem sve. Ovako ce biti dobro kad se naviknes i moze niti OP ali menjanje ako moze non stop malo je bezveze.

Grafika je brutalna. Pogotovo dim i eksplozije.

I da, neka ga duvaju ovi sa PC :rofl: :angry:

Meni je cool da sam sebi obezbedim municiju i prvu pomoć. Čak je i cooldown sasvim ok.

2 Likes

Mnogo smara sa PC.

Uspeo sam da naguram do 31 kill.

Evo i sam odigrao svoje prve partije! Prvi kill ikada, pregazio lika sa Pickup kamionom…

2 Likes

Bio tornado. Dobro je. Uspeo sam preko fona da screenshot posto nece xbox da snima.

3 Likes

HAHA prevarario si sistem. Bravo za ideju.
Ladno tornado

2 Likes

1 Like

Kako izgleda i radi na novim konzolama…? :smiley: Sad sam se i ja naprzio :joy:

Ps5 ima frame drop, malo teksture nekad zezaju ali je igrivo.

Evo kratak klip od nekoliko partija.

Avion - jako tezak za kontrolisati, jos ni jedan ground target nisam uspeo ubiti jer je nemoguce kontrolisati ( za sad)
Sporo okrece
Ne mozes dve rakete ispaliti jer ima reload, tako da uvek imas drugu sansu u dogfight.
Jos jedna mana sto verujem da ce popraviti je kad gledas iza sebe ne mozes da okreces avion.

Jel provalio neko kako se mapa otvara, kao u ostalim BF da vidis tacke, ne ova mini? Isto i za scoreboard, mozes samo svoj squad i ukupno sa US/ Rus strane zavisi gde si, jel moze da se otvori onako lista sa statistikom obe strane? To jos nisam provalio. Sve u svemu za sad sam zadovoljan, za 128 igraca ovo je taman, uvek ima peglanja, sad za 64 mislim da je mapa bas velika.

3 Likes

Na Series X izgleda FANTASTICNO, ja sam se jako prijatno iznenadio. Paleta boja je fantasticna.
Ima isto flikeringa i bugova, ali to je sve sto se da ispeglati. Pritom moram dodati da nije zakucanih 60 fps-a, ali naravno to je optmizacija koju moraju jos da odrade.

Da, to je jedna od stvari koje nema u beti, ali ce biti na izlasku, danas su potvrdili.

2 Likes

Dobra je igra generalno.

Ono sto mi se ne svidja da mi vise lici podseca na COD nego na BF. Nemam taj utisak.

Drugo AI. Majko mila koliko je lose. To mi se bas ne svidja.

Ovo leti na XSX, stvarno me prijatno iznenadila optimizacija, em sto leti em sto izgleda prelepo, čak nisam ni smanjivao onaj blur efekat uopšte se ni ne primeti, igra prosto klizi …
Boga mi iznenadio sam se … Odavno mi nije ovako legao neki multiplayer…
Samo za nijansu da smanje arkade i dodaju malo realističnije, ali samo trunku da pojačaju udarac metka i malo uspore sve možda nekih 10% i savršeno…

Sve jasno, to nisam znao. Jel si probao kad pritisnes R3 da nozem, posle jedne sekunde izvadi noz i komanda reaguje, ili je to samo meni? Totalno nebitna stvar, sve ostalo radi dobro. Naisao sam na par botova, verovatno je to i razlog zasto tako brzo nadje mec :blush:

Pa sto ti smeta cross play?
zar ne igras ti sa m/k?

Aaaa

2 Likes

Da i meni je tako.

Jao ne mogu da prestanem da igram. Saljite pomoc. Mnogo dobro. Jedva cekam ostale mape da probam.

1 Like

isto, igram ceo dan, ali iskreno kad ubijam botove dodje mi da ugasim.