Battlefield 2042 OPEN BETA (Diskusija i prvi utisci)

Posebna tema, za Betu, posto smo i za Halo Infinite pravili, i ispostavilo se kao dobra ideja.

Trajanje bete:

  • Early Access: Utorak 06.10. u 09:00 h;

  • Open Access: Cetvrtak 8.10 od 09:00 h.

Ko ima pravo na Early Access:

  1. Vlasnici pre-ordera bilo koje verzije igre,
  2. Na XBOX-u, Game-Pass Ultimate pretplatnici, odnosno EA Play pretplatnici.

U beti je dostupna jedna mapa: Orbital u modu ALL OUT WARFARE (Conquest)

DICE je potvrdio da je Beta Build igre par meseci star i da postoji dosta POZNATIH BUGOVA koji su ili u najnovijoj verziji tj. buildu igre popravljeni, ili ce biti popravljeni do izlaska (nadamo se, svi znamo DICE).

Our Open Beta was branched from our Full Release client a few months ago, and polished and improved to provide a great snapshot of the full experience that you’ll have when the game launches in November. Below, we’ve helped to detail out some of the issues that we’ve spotted in the Beta so that you’re able to see what we’re already on top of.

Zato na sledece stvari nema potrebe “kukati” sutra u ovoj temi :stuck_out_tongue_winking_eye::

  • Minor Visual, Performance, and Graphical Issues
  • Cross Play Parties
  • Adaptive Triggers - PlayStation 5
  • Commorose
  • HDR mode on PC
  • VOIP
  • Sustained EMP Effect
  • Xbox Gameplay Recording

Detaljan opis sta tacno koja tacka znaci moze se naci ovde: Battlefield 2042 - Open Beta Known Issues - Answer HQ

Ukoliko ste toliko vredni i zelite zaista da pomognete poboljsanu i napretku igre, ovde se mogu prijaviti svi pronadjeni bugovi: Bug Reports - Answer HQ

PRIJAVITE BUGOVE, DELITE MISLJENJA I NAJVAZNIJE, UZIVAJTE U IGRI. :laughing:

Ph1beropt out :achievment:

2 Likes

Vidimo se ovih dana.

battlefield 5 dice GIF

1 Like

Instalirao igru, daj da vidimo :smiley:.

3 Likes

Danas sam odradio pre-order za Ultimate edition.

Kakva zivotna ironija: sada mogu sebi da dozvolim taj luksuz da kupim recimo ultimate edition, ali nemam vremena da igram. Kad sam bio klinac bilo je manje novca za ovakve overkillove, ali je zato bilo puno hajpa i slobodnog vremena.

Da mi je da spojim nekako sve najbolje iz ova dva razlicita svijeta :cry:

3 Likes

Screen shot sa Xbox One konzole, na series X ima da gori

3 Likes

Ako LVLCAP odobrava odobravam i ja!

Battlefield tata JackFrags je postavio cist gameplay.

jedva sam cekao da pocne aaaaa
Sad ne mogu docekati da dodjem kuci sa posla

Izbacuje mi Error - Unknown Error lol

O sunce im žarko, pa jel su svesni da svako sa GPU može u betu i da Xbox raja voli multiplayer šutere… c c c

2 Likes

Da ali verovatno nisu racunali da ima toliko neradnika koji ce igrati odmah u 9 ujutro! Zasto niste na poslu! Ko ce da plati racune??? :rofl::speak_no_evil:

4 Likes
3 Likes

Brutalno.

Kill sound je dobar.

Da doruckujem pa da se upustim u ovo.

1 Like

Super je, dva puta zaginuo, pobio ih gomilu da bih pred kraj skapirao da sam mahom tamanio AI :clown_face:. Još ja u fazonu, kako kidam igru, tata mata lol.

Ali da, igra je prelepa. Ima po koji glitch i pop in tu i tamo, ali to je za betu sasvim ok. Mapa je ogromna, posebno ako trÄŤite od pointa to pointa kao ja :smiley:.

4 Likes

Gledao sam sada last gen (PS4) gameplay na streamu, izgleda bas super za konzolu staru 10 godina.

Bukvalno gutam ko pelikan ne bih li upalio sto pre. Trebace mi ranisan i probiotik.

1 Like

Tornado:

Prvi kill, da se upisem :grin:

2 Likes

Meni prvi kill razneo sam tenk. Stare navike se ne menjaju :rofl:

Nisam mogao da snimim ne da mi opciju.

1 Like

Evo par reci od glavnog sefa



1 Like