Battlefield 2042 Official Gameplay Trailer

6 Likes

Izgleda brutalno, dosta podseca na stare slavne dane BF.

Ali neke stvari me ubise u pojam. Poput one scene sa kranom u vis, skok sa zgrade i let, mislim da su preterali sa vozilima. Previse je future. Ne svidja mi se uopste to. Niti me privlaci. Bukvalno sam meh da mi je svejedno da li ce izaci.

E sad graficki perverzija, i posto mnogo volim BF svakako jedva cekam da uzmem u ruke dzoj i probam gameplay.

I garantujem da ce biti popularnija od 1 i 5 samo zato sto je sci fi. Makar gameplay bio isti 5.

aj odluci. :joy:

Meni se naravno sve jako generalno svidja ali imam i ja svojih “briga”. Isto to sto ti kazes taj Grappling Hook, deluje da se moze beskonacno koristiti i da je cooldown mali, ali to se da popraviti.

Od svega mi se najvise trenutno ne svidja da su uklonili tipicne klase i vec su ljudi iz trailera provalili metu, mozes da igras kao Sniper, sa secondary AutoPistol ili SMG, da imas C4 i Bazooku u isto vreme… :astonished: :grimacing: Bice puna mapa supervojnika. Hm… videcemo.

A za veliki broj vozila, mora biti, kada je 2 x veci broj igraca i mapa koliko veca. Ali videcemo vise kada budemo imali prilike da probamo.

Ne vidim sta je ovde Sci-fi stvarno. Halo i destiny su sci fi. Ovde je sve utemeljeno na realnosti plus nekih 20 godina u buducnosti.

a ovo da ce biti popularnija SAMO zato sto je “scifi” to ne kontam uopste. Nijedna igra nije bila popularnija samo zato sto je scifi. Cak sta vise. Infinite warfare salje pozdrave. :smiley:

Sve mi pase sem ovih jakih boja,previse je nekako sve naduvano i gubi na realnom izgledu.

3 Likes

Tesko na svim ekranima imam isti dozivljaj :DDDDDD

1 Like

Shroud zamalo da se oklizne. :slightly_smiling_face:

:thinking:

Glasina je da je 3 Experience sto radi DICE LA, tzv. Battlefield-Hub (BFHub)…

Šta je BFHub? Navodno SVE battlefield igre smrskane u jedan game mode, odnosno “experience”. Recimo, ja udjem u Hub i kreiram server sa BF3 Mapama ili BF4 mapama i oruzjima iz SVIH igara… nije ni meni najjasnije kako bi to funkcionisalo, ali ova prica se vrti odavno. Gde ima dima ima o vatre…

Da li to znaci puni serveri na Zavodu u okviru BF hub-a? :heart_eyes:

Zavod mapa trenutno koliko ti dusa pozeli u BF4. :sweat_smile: Igra vaskrsnula od reveal-a. Nenormalno punih servera sa svim mogucim mapama, cak i dlc.

1 Like

Pa sto ne pricas???

Nenormalno dobro izgleda meni sve ovo, nahajpovao sam se ide preorder ovih dana, jedna od mojih najomiljenijih igara. I bravo za pokrivanje battlefield novosti, vidi se da te radi :smiley:

2 Likes

Ugh… Ovo mi se ne svidja…

1 Like

Znam, ali opet mi je odbojno. Da hocu da igram protiv botova igrao bih sa Lampardom Halo 1v1. :joy:

Salim se, ali npr. u Titanfall u mi se to isto nije svidjalo, iako su tamo gruntovi imali svoju malu ulogu.

Nadam se da se bot kilovi nece racunati na Scoreboard-u… Meni to nekako oduzima od dozivljaja, pojma nemam, mozda cu promeniti misljenje. Mozda stvarno nece biti problem.

8 Likes

Danas sam je bio livestream intervju sa developerima DICE-a.

Evo ga ceo intervju, ali ovaj Tease za 3. Game Mode (BF HUB) sto radi DICE LA, me jako interesuje. Ocigledno nisu pokazali jos ni delic igre. Stvarno jako teasuju taj treci expirience, mora biti nesto veliko (isecak iz videa ispod):

Oskar Gabrielson - VP, General Manager DICE

''Their team joined our big team meeting, i think we probably broke some kind of record, lots of folks were in that meeting, and they got the chance to show the latest update from that experience, and when they did i think our Chat just exploded.

The team is super pumped and we are looking forward to July 22 at the EA Play live, where we will have the chance to show the world what the DICE LA team has been working on. AND IT IS QUIETE SPECIAL I WOULD SAY.‘’

Tell Pulp Fiction GIF

1 Like

Kako si bese rekao da bi BF hub trebao da izgleda?

Gameplay bi bio od 2042 na mapama od 4ke recimo ili?

Botovi su najveca glupost ikada. Jbt da to zelim igrao bih SP.
Zato se i zove MP zato sto ima vise igraca, kojoh igraca? Pa je…nih ljudi.
Po meni je to unistilo Titanfall.

To nije ni meni najjasnije. Odnosno nisam video da je bilo ko to razjasnio. Samo ta glasina, sva Battlefield-a u jednom se vrti vec jedno dve godine. Da li su sve mape portovane na ovaj ili neki drugi engine ili svaka ostala u svom enginu samo remaster, pojma nemam, ali oba slucaja deluju kao OGROMAN posao. Na kraju kada bude neki Dinosaur Mode, pa bude meh… :smiley:

Inace reveal trailer je imao jedan Easter Egg mozda na tu temu idk… Broj telefona na onom Tuk Tuk vozilu pre nego sto ga odnese tornado. 1942-2-3-4-1-5-2042 sve Battlefield-i u redosledu u kojem su izasli. :astonished: :smiley:

3 Likes

Ne znam, meni ipk deluje da ce da bude samo hub iz kog pokrecemo razlicite igre.
Kao onaj meni za bf4 sto imas sve igre sa strane, a u praksi ti to niata ne donosi.

Ali ako uspeju nekako to sve da spoje da budu puni serveri…

1 Like

Mene plaši druga stvar, a to su ogromne mape. Podelili su ih na sektore gde da bi uzeo tačku A, moraš osvojiti deo A1, A2, A3, A4 itd.

Može lagano da se desi da velkka većina igrača odustane od tumaranja po ogromnjoj mapi i da se umesto toga komplet bitka skoncentriše na 1-2 mesta i dobijemo Locker mapu u svakoj borbi, odnosno meatgrinder kako ga popularno zovu. A ostatak od 10% da se juri sa tenkovima i avionima po poljanama.

Čekam betu, pre toga nikakvo poručivanje.

I ova glupost sa graple hook je tek bezveze, malo li je bilo snajpera koji su se pentrali gde ih jedva nadješ, sada još to mogu brže da urade.

2 Likes

Fali tu po koji naslov. :rofl:

Pa ne računaju se ovi sa imenima Bad Company :smiley: