BATTLEFIELD 2042 (AOW, Portal, Hazard Zone) (MT)

Prevrcu sledece nedelje igru na glavu. Vracaju se klase. Ubacuju nova oruzja, gedzete i Breakaway mapa je dobila totalni ridizajn.

1 Like

Uskoro izlazi sezona 4. Ja zaista nemam fizicki vremena za sve ove igre. :face_with_head_bandage:

Sad si hunter, nemas vremena za run n gun

Ma ja sam hunter, battlefield ratnik, vr evangelista, jednom recju gamer. :sweat_smile:

2 Likes

Javi ako ti je Dacha ukrao nalog pa piše umesto tebe :grin::grin:

2 Likes

Imaš live service igru koja vapi za sadržajem i updateima, a ti preusmeriš resurse u single player mode koji niko nije tražio i bog te pita kad će izaći??

4 Likes

Upravo. I to napravis studio, koji ce praviti kampanju, za battlefield. Fransizu koju niko ne asocira za single player. :man_shrugging:

I jos dodas ljude iz Dice-a da pomognu, a ne mogu samo da se sastave. :smile: Mozda ispadne dobro sve, ali deluje nelogicno, i niko od aktivnih igraca ne trazi ovo. Videcemo.

2 Likes

A Titanfall 3 stoji negde u zapećku i čeka bolja vremena

4 Likes

Apsolutno se neću buniti ako prave Bad Company 3 :slight_smile:

1 Like
2 Likes

Samo je ostao Apex legends od titanfall-a za sad

Ja mislim da Titanfall 3 može da se desi samo ako Apex jednog dana pukne i propadne. Leše oni pare sad na Apexu i konram da nemaju potrebe da se maknu od njega dok situacija ne bude zahtevala tako, a to neće skoro osim ako se ne pojavi nešto slično i baci Apex u zaborav.

1 Like

:slightly_smiling_face:

2 Likes

Samo da ima jos jedno 10 mapa bio bi top

2 Likes

Meni je posle ovog update odlican, al da su ga izbacili recimo u ovom stanju kao sad bilo bi pun pogodak.

3 Likes

Baš to, i da su sezone na 3 meseca po 3-4 mape…

Ovako, baš je kasno

1 Like