BATTLEFIELD 2042 (AOW, Portal, Hazard Zone) (MT)

1 Like

opaaaa, ja danas igrao 2-3 nije bilo aktivno

edit: sad jeste, odigrao jednu dobio 36k xp

Poceo sam i ja igrati aktivno opet, drugari koji su dobili free na Pc me zvali pa gazimo. Inace svidja mi se ovaj Casper iz battlepassa skin i ona slika sto dobijes free :grinning: dron je prejak, mislio sam pre da je njakanje da ga non stop ulazis, al bukvalno dva klika i iznad glave skeniras sve oko sebe :grinning:

Haha nikad dosta Metroa, jos kada je no rules, pa se roka sa grenade launcher-ima pa to je haoos

1 Like


Idemo live :wink:

2 Likes

Nece proci ni mesec dana ima bezite od smaraca sa PC i od mrtvog crossplay.

Djole nije ni sanjao da će se naći na apple linux maÅ”ineriji :grin:

1 Like

@Djordje1990 zgasi to pocinje utakmica :sweat_smile:

Nikada to nisam gledao :relieved:

promenilo se, ima dosta sa gamepass igraca

Vracaju se developeri , buducnost svetla :grin:
Sirland je Battlefield OG

1 Like

Koliko ih se vratilo? 1? a na igri radi 300 ljudi :smiley:

Pa jedan, ali bitan. :slightly_smiling_face: lead producer. Iako je bio glavni za BFV, to cu mu oprostiti.

1 Like

Meni je najcudnije sto svaka njihova igra(poslednje 3) ima strasan potencijal, ali krucijalne stvari izvedu ocajno.

Za svaku mogu da ti navedem uz mali tweak sta je moglo da bude vrhunski u igri. Ali jbg, nikako da se saberu, spoje iz svake igre dobre stvari i to je to, naprave bf4 na steroidima

1 Like

Naprave BF4 ponovo i eto opet na vrhunac stare slave

Ma ovo nije realno sa PC. Koliki retard moras da budes da ostavis ovako. Previse smara.

Halo, jer ima nekoga ovde? :smile: kuc kucā€¦ Mali jubilej. Jos samo 9 puta ovoliko i max level. :sweat_smile:

3 Likes