Battlefield 1

7 Likes

Izgleda fenomenalno. Bas sam ostao sa vilicom na podu

Svaka im dala. Ni jednu igru nisam uzeo day one vec godinu dana (igru od 60$). Ni Uncharted 4 sada nisam a skoro svako jeste. Ali ovo hocu.

There will be many different front-lines for players to battle across, including the Western front, Arabian desert, Italian Alps, and the open fields of France. Other information that we now know as fact include:

-The inclusion of planes, tanks, horseback, gas & gas masks

-Land, sea and air combat, which includes artillery strikes against trenches

-Close-quarters combat which includes flame-throwers and bayonets

-Huge variety of vehicles; light tanks to heavy tanks, fighter planes, bomber planes, horses, plus battleships of all sizes

-Sniping out of a bi-plane

-A variety of different classes, such as medic support and scout, as well as dedicated vehicle classes, including tank officer and pilot

-Campaign will be “grittier” than previous games - built through rock, paper, scissors mentality. Need to adapt style and load out to meet situations.

-Melee combat pushed to the next level

-Enhanced weapon customisation (more details to follow)

-Early access to beta if you sign up to Battlefield Insider

-Battlefield 1 release date confirmed as October 21, 2016 on PS4, Xbox One and PC (pre-order and get it three days in advance)

Izgleda fenomenalno…

Jesus Christ, dugo nisam video nista bolje.

Jujujuju… Zbogom CoD. xD Koliko su ljudi kukali za ovo da urade sa Call of Duty igrom, i ovi sad ulete kao carevi i dali ljudima sta su trazili. :slight_smile:

Ja sam odusevljen, sada bas bas cekam da vidim MP i kako ce to da izgleda-radi na konzolama… WWI je doneo toliko toga u svet ratovanja, a do sada to niko nije ni pokusao da upotrebi u igrama… Prve vazdusne borbe, baloni za izvidjanje terena, prvi put je upotrebljeno hemisko oruzje na ratistima u Francuskoj, prvi tenk… Oko 90% smrti i ranjavanja su bili od altiljerije, tako da ocekujem dosta granatiranja(makar u kampanji)… Mozda bude i probijanje solunskog fronta… Dosta, bas bas dosta stvari moze da se uradi i ubaci MP… Ono sto me zanina su jesto oruzje za pesadiju… Kao to to da li ce ubaciti prigusivace(priguaivaci je napravljen 1902 godine)…

1 Like

i tako pocinje nova era pucacina. bye bye modern, hello ww1

1 Like

Drago mi je da je neko konacno imao hrabrosti da uradi to. Mada, kad se zamisli covek, nije velika hrabrost ni bila ptorebna. Ko je iole osluskivao prethodne 2-3 godine po forumima i po YT komentarima sta igraci zele, mogao je veoma lako da poentira. Dovoljno je bilo da se neko vrati makar u Vijetnam ili WW2, i poentirao bi, ali EA dize to na next level. I jako mi je drago. Fransiza koju sam voleo (CoD) ce ili izumreti ili im treba veeeeeliki restart. Uopste me ne bi cudilo da otkazu igru za sledecu godinu (Advanced Warfare 2, posto se prvi zavrsava sa cliffhangerom), kako bi zapoceli rad na WW1 ili WW2 igri. Mislim da i oni tvrdokorniji fanovi, koji su ipak sve ovo vreme ostajali sa CoD-om, ce sada preci na BF. Jedini razlog sto do sada nisu presli je sto je BF bio u sadasnjosti, a to se ne razlikuje mnogo od CoD-ove buducnosti koju forsiraju. Black Ops 3 je prvi CoD IKADA koji nisam odigrao, uopste nisam imao zelju kada sam video ono boost jumpovanje i slicno. A tek ovaj Infinite Warfare necu igrati. Ziveo BF!

2 Likes

Bmti zivot hahahahahahahahah

@jezd0

2 Likes

Da li je optika uopšte bila zastupljena u WWI pešadijskim oružjima? Sigurno vrlo malo ili nimalo, a ako su 100% dosledni, već vidim sebe kako se mučim sa iron sightom :smile: dok me kokaju. Kada sam igrao Bad Company 2: Vietnam, bilo je slično, optika samo na snajperu (ako se dobro sećam).

Eto, uspeli su i mene da zainteresuju za WWI shooter. Nisam mislio da je to moguce. Bombasticni tretman je definitivno bio presudan, jer u mojoj glavi je to uvek neko turobno muchenje u rovovima i blatu.

Ubacis malo holivudskog spektakla i svi balavimo. Zanimljivo je uporediti ovo s novim CoD trejlerom. BF sad odjednom ima svoj unikatni karakter (usudjujem li se reci – sharm), dok je CoD postalo tesko razlikovati od drugih sf pucachina.

Nego, nije valjda sve prikazano u engineu?! Izgleda neverovatno.

1 Like

Jeste, sve je in-game engine. Isto je tako prvi put prikazan Battlefront. Gameplay ce naravno izgledati za nijansicu slabije, ali imajuci u vidu koliko je Battlefront bio prelep, definitivno moze da izgleda u najmanju ruku isto kao Battlefront, a verovatno ce biti i malo lepsi od toga.

1 Like

Da, tu si u pravu, SW Battlefront je bio nenormalno lep. Stavise, cudno mi je da vise ljudi nije o tome pricalo, igra je redovno bila fotorealisticna, barem za koplje-dva ispred ostalih. Uz malo srece, dobicu priliku da je najzad licno isprobam, jer ju je moj brat od tetke koji ovde zivi kupio.

Najzad,samo da nije vise robokap svemirska pucacina kao sto je cod postao,stvarno ne mogu vise da ih svarim…i izgleda nestvarno dobro…

Kada jednog lepog dana budem kupovao xbox one, ovo ce biti prva igra koju cu odigrati u multilplejeru…

Definitivno da mnoge stvari nasledjuju iz Battlefront-a ali nema nikakve veze, i treba tako. Battlefront je stvarno graficki neverovatna igra.

Druga slika, mnogo me podseca na Endor u SW:

Ima jos slicniji predeo ali mrzelo me da trazim.

Isto tako je Battlefield 3 maznuo assets iz Battlefield: Bad Company 2, da mi se na momente činilo dosta stvari poznatim i deja vu. Čak se neki objekti u igri protežu i do Batlefronta 4. Tako da ne čudi praksa da DICE ubaci u engine već postojeće modele. Meni je to ok dok god odgovaraju nivou u kom se koriste, mada malo modifikacije ne bi bilo na odmet.