Battlefied 3 HD texture instalacija

Na battlefield 3 mi trazi high definition install cim ukljucim igru.
Ja kliknem na prvo,pise nesto neznam sto je,i on mi izbaci fatal error crash i vrati me pocetni meni,krenem opet i nece.
Sta da radim?
Evo slike redom:



Instaliraj, to su ti HD teksture… A zar to nisi mogao da odes na Google , a ne da otvaras glupu temu?

Ja trazim ali nigde nisam nasao odgovor,jer me stalno vraca i izbaca crash error.

Ja iz nekog razloga ne mogu videti sliku… Nego, probaj taj HD pack skinuti sa neta… Znam da je ranije imalo sa Liva da se skine. El ti je to original ili pirat?

Edit: Tek sada sam probalio da je RGH u pitanju :smiley: Mislim da moras uraditi update svih tih za****ncija na konzoli pa tek posle toga pokusati…

Kako to da uradim?

Igraj bez HD pack-a ako ti vec ne radi :smiley:

Dakle ne mogu da verujem kakva tema…Prvo ne pise nista ne “kinesko” nego pise na “englesko” ako vec ne znas taj jezik odes na google translate da ti prevede tekst i znao bi u cemu je problem nije uvek resenje samo klikci A kao malouman pa ce da ode ovaj zlotvor od teksta koji mi je izasao.

Lepo te pita da li hoces da instaliras ili ne,da bi instalirao potreban ti je drugi disk naravno koji ubacis kada ti izadje nesto na “kinesko”.

EDIT: Sada sam video da je RGH u pitanju, u tom slucaju nije isto kao sa normalnom konzolom

Pa kako da uradim ako nije isto?

Hd Teksture ne treba da instaliras posto imas rgh. One se nalaze na prvom disku u folderu content ako se dobro secam. Samo ih kopiraj u folder sa 16 nula, kao sto ubacujes svaki drugi dlc.

MIslim da je i na “kineskom” 0 isto kao i na Srpskom… Ako gresim neka me neko ispravi… A sto se tice “content”, za to ces morati da skoknes do kineske radnje pa da ti prevedu… :smiley: :stuck_out_tongue:

Imas temu u kojoj je odgovoreno ovo, konzola crashuje kada se ovo pokrene, rucno moras da ubacis content sa dvd na HDD mislim da tako ide.

Ma bre Mirko, to je vec receno… Nego prevod na Kineski je problem!!! Aman covece, prati fabulu radnje…

Vidi stvarno, milane angazuj tvog druga sto zna kineski da nam prevede.
Molim da sledeci put naziv teme opisuje nekako sadrzaj teme, problema!

Uradio bih ja to, ali nema… Znaju engleski, ruski, francuski… A kineski ko za inat bas niko…

Kada sam rekao da je kineski mislio sam na ovo:


Skinuo sam contect sa neta,ali kako da ga instaliram?

Kao sto je covek vec napisao, tako se instalira…

Koliko sam shvatio to treba ovako:

Ali ne radi opet,jesam li to dobro uradio?

Probas pa vidis…

Pa nece,zato i pitam.
Opet mi isto radi

Znaci nisi kako treba… Mislim da mora da bude u folderu, pogledaj gde se nalazi title update i u prebacis…