Batman Arkham knight Seckanje

Pozdrav ljudi upravo sam skinuo Batman Arkham Knight CPY uspeli su da nabave krek,naime dosta sam pretrazivo sajt nemogu da nadjem odgovor u igrici sam smanjio rezolucio secka samo kad trcim ili letim u tuci ili kad stojim mirno nista sve radi normalno imam CATALYST SOFTVER 15.7 cuo sam da on pomaze kod seckanja medjutim nista inace konfiguracija je;AMD ATHLON QVAD QORE 4GHz,R 7 250 1 GB DDr5 i ram 8gb nerazumem zasto secka u odredjenim trenucima ako neko moze da mi pomogne.HVALA UNAPRED

Secka ti zato što je port loše urađen na pc-u. A i da nije, pitanje je kako bi ti radila igra pošto je to dosta slaba grafička.

Naprimer u zatvorenim prostorijama se nekoci u opste sljaka na medium ko od sale nerazumem,Wither 3 stalno na mediumu bio i napolje i unutra ko od sale radi alli moze da bud zbog porta nije mi palo na pamet.

Los port i grafika je po meni zastarela, verujem da je to do loseg porta. Cak trazi vise od 3 GB za texture, sto je prosto neverovatno ako uzmemo u obzir W3.

Ko što reče Nikola port je jako loše urađen na pcju, zato su je i povukli iz prodaje do daljnjeg. Sad da li će uspeti šta da poprave sa updateom - videćemo.
Takođe kod denuvo zaštite nije u pitanju standardan krek, već se radi emulacija servera tako da i to je dodatni problem performance-wise.
Na sve to i grafička nije ništa specijalno. Jedino na low da probaš jbg

I na low sam probo i na medium Isto secka a kad stojim vidim po kisi da radi normalno los port.Steta veliki sam ljuvitelj Batman igara ali ovo stvarno nema smisla sta rade sa tolikom zastitom nije bilo potrebe umesto da su napravili po ARKHAM CYTU i ovako je zadnji deo u serijalu tako da nije bilo potrebe uopste,ljudi hvala u svakom slucaju sta da se radi cekam update ostavicu je za sada pa ce mo da vidimo sta ce biti valjda ce biti update do kraja godine.

Los port. Toliko los da su povukli PC verziju iz prodaje. Dalje razglabanje jednostavno ne vredi. Lock

Pogledaj minimum specifikacije ovog porta i zacudices se sto ti uopste radi :smiley: Strpi se do septembra pa odigraj, ne vredi bakcanje sa poluproizvodom. I ja sam razmisljao da skinem posto je fl, ali jok.