Baterije za Xbox One kontroler

Kako se snalazite za baterije za Xbox One?

Na zvaničnoj strani piše da se ne preporučuju punjive baterije.

P&C kit je prilično skup.

Da li je neko probao Venom Twin Docking Station Twin Docking Station | Venom UK

Vredi li ga kupiti?

Normalno da kažu da se ne preporučuju punjive baterije, da imaš razlog za kupovinu P&C kita. :smiley: Kupi kvalitetne punjive baterije i uživaj, to radi većina.

Ja koristim energized punjive baterije. Traju oko 40h pre nego sto moram da ih zamenim, imam 2 para i samo menjam.
Al s obzirom kolika je cena punjivih baterija, bolje kupi play and charge kit.

P&C kita za XBOX 360 sam ja koristio riknuo pre neki dan mislim baterija nemože da drži ni 30 minuta oslabila je vremenom .mislim da je takva situvacija i na One.Preporučujem Sanyo Eneloop kako te baterije drže energiju čak i posle par meseci od punjenja to je neverovatno .Vrede svaki uložen dinar.

Kako sastavi tu prvu recenicu e svaka ti dala :smiley: :smiley:

Ljudi, na kp neke C.F.L (3800 mAh) punjive naravno, 4 komada, 400 dinara… Odlicne… Meni su one kao backup, za blic… Eneloop black sto kaze breb, to je vrh vrhova, to koristim kao prvi izbor, ali ove 4 zverke sasvim odlicno odradjuju svoj posao… I veruj mi, ako sa njima meni flesne blic 8-9 puta rafalno, i tek onda treba sekunda da se dopuni blic, onda je dzojstik maciji kasalj za njih…

Kog kapaciteta Sanyo Eneloop da kupim? Da li je problem sto su NiMh a ne Litijumske?

Ja koristim ovakav komplet: Amazon.com orginalnim punjačem znači NiMh su još jednom kažem vrede svaki uložen dinar .Imam 4 AA 2000 mAh i 2 AAA 800 mAh pune se na isti punjač i koristim ih već godinama.

Iskreno ja nakon kupovine p&c kita vidim da je mnogo praktična stvar jer ne vadim stalno baterije iz kontrolera na punjenje nego samo povežem kabal na konzolu I punim.Imaju I punjive baterije prednosti naravno samo uzmi nekve kvalitetne duracell sanyo I miran si.Ja sam oko 5-6 godina koristio punjive duracell I počele su već da slabe ali treba biti realan ja sam I više nego zadovoljan.

Upotrebom p&c kita joy više nije bežičan jer nekoliko sati mora da se igra sa kablom da bi baterija bila puna + manje drži od Sanyo Eneloop čak i kadje p&c kit nov i pre će baterija da oslabi i postane sasvim beskorisna jer je kvalitet lošiji.Sa Eneloopom uvek imaš bežičan joy jer se baterije pune nezavisno.
Lično prilično me iritira kad joy nije bežičan imam osećaj kaoda igram Segu iz devedesetih prosto odviknš se od kabla.

Možeš puniti punjačem od mobilnog telefona kad ne igraš npr

Pozdrav da li neko moze da mi pomogne nedavno sam kupio sa kontroler za xbox one odnosno 2 jedan radi normalno dok novi na fifu16ide sam na jednu stranu i call of duty nisan vuce na gore ne znam dal treba update za kontroler je preko USB kabla sa mobilnog tel. nece da ga prepozna.Hvala unapred

Pozdrav da li neko moze da mi pomogne nedavno sam kupio
kontroler za xbox one odnosno 2 jedan radi normalno dok novi na fifu16ide sam na jednu stranu i call of duty nisan vuce na gore ne znam dal treba update za kontroler je preko USB kabla sa mobilnog tel. nece da ga prepozna.Hvala unapred

Nije do update-a, u pitanju je fizicko ostecenje. Imas na Youtube fix ako te ne mrzi da ga otvaras i cimas se sa gumicama.

hvala na savetu probacu

Pre 8 godina, Wahad sa foruma mi je kupio bas te baterije, i evo nakon BEBZROJ punjenja one i dalje drze po 30-ak sati aktivne igre. 4 komada plus punjac Sanyo je kostao oko 50-60 eura. I ne da vredi nego…

Dali ima to kod nas u srbiji da se kupi taj komplet?ili mora preko ebay?

Sanyo ili play and charge?

http://www.winwin.rs/foto-oprema/dodatna-foto-oprema/baterije-i-punjaci-za-fotoaparate/punjac-baterija-sanyo-4bat-mqn09-e-4-3utgb-1173213.html
http://www.winwin.rs/foto-oprema/dodatna-foto-oprema/baterije-i-punjaci-za-fotoaparate/punjac-baterija-sanyo-mqn04-e-4-3utgb-eneloop-18474-1170232.html
http://www.winwin.rs/foto-oprema/dodatna-foto-oprema/baterije-i-punjaci-za-fotoaparate/punjac-baterija-panasonic-7h-sa-4-bat-eneloop-aa-bq-cc17-18570-4763696.html

cena je 2.300 dinara,kako je jedan gore kolega rekao da je platio 50 ili 60 eura?

Jeste toliko je bilo 2008 godine, a i mislim da su malo jace te baterije od standardnih punjivih nisam sad pored da pogledam.