Baterije za joypad

2x AA GP 2300 (rechargeable) baterije + Universal Ni Cd Battery charger 220V = NEOGRANICENO koriscenje wireless joypada…

vazi pokusacu kasnije da slikam sve samo treba da installiram driver za digitalni aparat

evo slikao sam eto tu je joy
one plave baterie su isto VARTA High Energy Alkaline baterije one zelene su one punjujuce koje sam kupio (nisam ih jos otvorio :D::slight_smile: i onaj punjac kojim sam hteo da ih punim (taj kabl sam kupio posebno bez one baterije bio je u kutijicu isto NOV) e do joy-a je ona “kutijica” gde se ubacuju batterije tu pise ono sto sam malopre napisao eto… nadam se da ste me razumeli

Sad je sve jasno…slobodno koristi i joypad i baterije!

ok imam Varta High Energy alkalne batterije pa kad mi se potrose pocecu da koristim te punjujuce

Ja koristim Sanyo eneloop baterije 2000mAh,po meni najbolje na trzistu.

Je li istina da sonijeve baterije baš i neodgovaraju kućištu džojstika, navodno nešto slome?

Koristim dva seta baterija, Sanyo eneloop-e 2000 mAh, i Sony 2700mAh, rade bez problema i od 2007-e još nisam sa njima ništa slomio!

Ja takodje koristim Sony baterije i nemam apsolutno nikakvih problema.
Jedine koje su mi pravile problem bile su neke Grundig,koje su sada na putu za vecna lovista :smiley:

Koliko kostaju te Sonyjeve?
Ja sam dao oko 800din za energizerove zajedno sa punjacem i rade dugo, a izdrzljive su bogami i kad su pri kraju. Nema ono cas disconnect, connect. Radi radi, ugasi se i nema vise jer je prazna.

Ovo je dzabe za energizer.A sony sam ja platio 4komada=1600din…

Odlično, jer već imam dvije batrerije i punjač tako da neću imati dodatni trošak eventualno još dvije baterije u rezervi.

E pa ja imam 2 baterije :smiley:

Opet nije mnogo,ako su,kao sto kazes punjive…Meni su alkalne trajale preko mesec dana igranja po celi dan…

Znam da ce vam mozda zvucati glupo ali meni je zicni dzojped uvek bio zakon stvarcica

Kad padnes nekoliko puta zbog kabla menjas misljenje.

Kabl smeta.A i meni su 2 joypada otisla u vecna lovista :angel dok medjutim nikakvih problema nemam sa bezicnim…Lag kazu neki,pa toga nema :cool:

ili kad padnes ko ja pa iscupas usb (naravno od pc nedaj boze od xkutije)

HAHA:D
Meni se to jednom desilo(zaboravio sam) igrao sam na kompu nesto(pre jos) i ustanem da odem do Vaspitnog centra :smiley: (WC-a) i kad sam se vracao,nagazim na kabl i krene joypad i sa njim i casa sa sokom:D Bilo je krvavo :D:D:D

Ja koristim kineske 4 za 50 dindzi i necete verovati Rade -prezadovoljan.