Band hero nece da load-uje pesme!

Imam problem sa igrom Band Hero, skinuo sam je ii cim je provucem kroz Xbox Creator svuce mi velicinu sa 7.94 na 5.47gb, znam da se inace igra smanji jer izbacuje one fajlove sa zabranama, al mi je nesto mnogo (a i to mozda nije ni problem).
U svakom slucaju, kad pustim igru na XBoxu, sve radi, kalibracija, freestyle drums, ali cim hocu da pokrenem neku pesmu da igram, zaglavi se na loadu, i nece da ucita dalje. Kao da ne postoje pesme u igri. Pritom, xbox radi, nije zabagovao, samo loaduje u nedogled. Trazio sam na netu, nigde nisam nasao da neko ima slican problem. Ako neko zna u cemu bi moga da bude problem bio bih zahvalan na pomoci :smiley:

Jesi li proverio path u koji si stavio dlc pesme? Btw, mislim da sam jedini ovde s tobom koji igra GH/Rock Band :smiley:

Nisi, ja sam uzeo pre par dana. :smiley: Prvo sam se namucio dok sam nasao bilo kakve igre za BH (klinci su mi glavu probili, a ni meni nije bilo svejedno :D), i od ono malo muke sto sam JEDVA skinuo, rade samo Band Hero i Beatles-i. Ovo otalo, ACDC, Rock Band, GH - svuda isto, udje i igru i zabaguje na loading screen-u.
E sad: NA XBoxu imam Auroru, ako moze samo mala pomoc kako mogu da proverim path. :smiley:

EDIT: Namestio sam path, ali nigde, ni u contetu ni u samoj igri nemam dlc fajlove. niti ima neki folder gde stoje bilo kakve pesme. U igrama nema cak ni preview pesme, pise ime pesme i koja je tezina za koji instrument, ali se ne cuje da u pozadini ide preview. (inace igra ima na intro-u, i meni ima zvukove)