Avatar: Frontiers of Pandora | Ubisoft Forward

4 Likes

Ovo dobro izgleda.

1 Like

Slazem se, zaista bi mogao biti potajni hit ove godine.

1 Like

Hmm, film nikad nisam voleo ali kao igra i otvoren svet ovo može da bude jako interesantno :thinking: Im in :metal:

Edit: Ovo mu dođe kao Far Cry samo u Avatar svetu. Plus dvoje može da prelazi kampanju isto kao tamo. :heart_eyes: Ok… IM IN! :metal::joy:

Ma daj bre i ovo izlazi krajem godine :joy:

Slobodno vreme RIP.

Ovo bi moglo biti nešto što ću igrati tokom praznika, posebno što dolazi od Division ekipe.

Ja razmišljam day one da uskočim. :thinking: Ali mi deluje kao igra koja će se moći jeftinije naći za koju nedelju nakon releasa.

1 Like

Ubisoft games syndrome :grin:

Potrudiću se da spremim review do uskoro, mada igrao sam već par puta za god dana, jesteod Massivea, ali ima taj Ubisoft DNK. Ne mogu više da pričam :slight_smile:

1 Like

Mene baš podseća na Far Cry, plus to što može co op story mode sa još jednim igračem. :metal:

Setih se ponovo da postoji Ubisoft Plus… Podsetnik za sve ostale. :wink:

1 Like

Ja se odmah setio ali reko sigurno znas da te ne podsecam. :smile:

Ima da im skoci pretplata u decembru sine…

Džaba, ne prolaze nam kartice :joy: Nekima tj :joy:

Izašli reviews, nisu najsjajniji. Konzolni kodovi kasnili tako da sam samo par sati u igri, mada meni se svidelo šta sam video. Procesuira mi se 3hr gameplaya na YT-u pa ću postovati kako izgleda u performance modu na SXS.

2 Likes

Igram tek sat vremena, i Pandora na X izgleda fenomenalno :scream:

1 Like
2 Likes

Igra izgleda stvarno fenomenalno na PC-u. Probao sam i na xbox-u, takodje sasvim solidno izgleda ali naravno jedan stepenik nize. Ne pamtim da sam video faunu ovakve gustine u ovolikoj velicini bilo gde drugde.

Ko voli Far Cry igre, to je to. Ja samo nisam nesto previse lud za Avatar generalno, i nikako da se udubim u igru, tj. nikako da me svet uvuce uprkos neverovatnim detaljima. Videcu jos preko praznika da odigram sto vise pa cu videti dokle cu stici.



8 Likes

Meni je ova igra po grafici sada iznad Alan Wake 2.

1 Like