Avanture

E raja zanima me postoji li neka avanturisticka igra u kojoj mogu igrati 2 igraca i da medjusobno saradjuju kao Lego Indiana Jones?

pa otprilike sve lego igre su takve, star wars, batman a evo jos malo pa ce harry potter

ovo je zanimljivo pitanje a da nisu u pitanju lego igre, i tako neki bzvz naslovi ?

e ja sam piko Lego star wars na kompu pre nekih 2. godine… i mogu da vam kazem nije lose… malo sa opustanje…

setio sam se. The Simpsons Game :smiley:

hm, mene je isto sada kopkalo, pa sam naisao na ovaj spisak…mozda ti pomogne… List of cooperative games for the Xbox 360 - Wikipedia, the free encyclopedia :slight_smile:

Lego igre su odlične,sve sam prevrnuo :frowning: …The Simspons Game ne mogu da nađem linkove niđe…

The Pirates of Carribean At World’s End je igra koja je dobra avantura + ima bolju grafiku i rezoluciju nego na PCu i ima normalnu kampanju,co op kampanju,vs mod i dosta mini igrica. Prema opisu iz SKa i kratkog ličnog iskustva kod druga sa PCom,dobra igra.E sad na Xboxu…

Ima li nekih Wormsa na XBoxu?

neznam ja mislim da nema wormsa na xbox 360

Worms for Xbox 360 - GAMESPOT.com

Evo prokopo sam Wikipediju ima Worms i neki Worms Armaggedon…Šta da uzmem?

Evo prokopo sam Wikipediju ima Worms i neki Worms Armaggedon…Šta da uzmem?

s’ obzirom da su XBLA igre, skini trial obe pa proceni koja ti se vise svidja…

wormsi su klasicni a armageddon ima samo nove stejdzeve i dodatna oruzja. po meni armageddon…

jel se XBLA igre režu ko sve ostale

receno je vec, pa barem 10 puta od kako sam ja na forumu (a to je nepunih mesec dana) da se xbla igre ili kupuju legalno ili igraju na jtagovanoj konzoli, trece nema.

Istina je. Kada sam skinuo neke XBLA igre trazile su aktivaciju. Onda sam kupio Arcade Compilation disc i radile su kako treba :slight_smile:

kupio ili “kupio”? :smiley:

Kupio ,ne kuuupio. Znaci nista od Contre…