Assassin's Creed Unity 101 Trailer

https://youtu.be/lEBOTwNYj6g

Eto, stigli smo do 101 :smiley: Pay up :slight_smile:

Ako boza uspe da mi uzme konzolu, taman da igram ovo za vikend :smiley:

Mislim da u zivotu nisam bio toliko ne-upucen u neki AAA naslov kao sa ovim. Sem E3 trejlera koji je bio cini mi se na MS-ovoj konferenciji i onog time glitcha nisam nista vise video. A nesto me bas puno ni ne interesuje. AC serijal kao iphone love it or hate it :smiley:

I love it :slight_smile: i jedva cekam utorak da zaigram ovo.

Takođe. A pratim AC od samog početka, i za nijedan deo nisam bio više nahajpovan. Za ovo sam odgledao na desetine trejlera, dok npr. za Black Flag ne znam da li sam odgledao dva.

Ja sam bome bio overhyped za AC III i onda sam puko ko zvečka, totalni debakl i razočarenje s moje strane, baš šteta, pih…

takodje, nalozen kao mladi majmun isto kao za AC2, ako bude priblizno kao on bice vise nego odlican deo!!!

Ljudi, hajde shvatite jednu stvar: Ni jedan dio, prosli ili buduci, NECE biti kao AC2 :slight_smile:

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

neeeeee unistio si mi snove!!! samo to neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :stuck_out_tongue:

Dobro, haj kad si navalio, eto mozda bude :stuck_out_tongue:

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Takodje jedva cekam, ali izgleda da cu je samo skinuti i neka stoji na nalogu…razlog je jer ne verujem da cu je preci pre izlaska Far Cry-a 4(ne volim ostavljatu na pola zapocetu igru…) a njega bas jedva cekam da izadje, poceo sam brojati dane :D…