Assassins Creed Odyssey - The Fate of Atlantis

1 Like

Xaxax pa ovo je hit, 2 puta sam obrnuo igru na PS4, prvi put redovno bez dlc, 2 put kad su izašli svi DLC, taman misliš to je to konačno sve završeno kad nijeee e sad ide
Kad se završi fate of atlantis, završite na početnom ostrvu i ima jedna mala ikonica ljubičaste boje :rofl:
Znaci side quest su zlatne, ovi što prave svoje story su plave, a main missions su ako ih ne označite narandžaste…
Čisto iz znatiželje odem do ljubičaste, lepa teta pita da li ste za odmor posle svega na ostrvu iz raja :laughing:
Prihvatim i krenem, kad međutim… To je ustvari kraj, kraja stvarni kraj Odyssey, ali ne i avantura za Alexios/Kasandru … :rofl:
Big SPOLIER!

naime to pokreće pravi kraj Odyssey, Objasnjava kako je Alexios/Kasandra ostala bez koplja i moći, kako je morala da postane pravi assassin i počne koristiti skriveni bodež i tako ode na kraju za Egipat pa za Englesku …

SPOLIER video

1 Like

Ja nisam igrao sa dlcjevima, baš mi je ono bila cliffhanger-čina kad se završio story u base igri. Reko wtf ovo je to? Isto i kad sam završio leadera kulta, minerva il kako se već zvao kult. Mogo bi da je ponovo obrnem. Jel mogu samo dlcjevi, da se preskoči main igra? Na PCju mi save a tu mi se baš i ne igra opte jbg.

1 Like

Može brate, ali level…
Ne znam tačno koji moraš biti …
Ma bre kreni na PS4 ubaci neki custom save max level i uživaj :rofl:
Obavezno odigraj oba dlc Legacy of the First Blade tu se objašnjava Egipat, a Fate of Atlantis Isu .
I na kraju završiš u Kefaloniji ideš na ljubičastu misiju vacation quest I to je kraj kraja :rofl:

1 Like

Ako ćeš iskreno ps4 sam odneo u drugu sobu jer je jelte vanila, ko veyron v12 se čuje. I onda na pcju remote play, ne može drugačije, znači ni slušalice sa metalom ne mogu da neutrališu buku :joy:
Samo debilno što je 720p pa ne bi baš. Uzeo bi nalog neki ultimate mega giga koja god edicija pa opičio na ps5 ko što sad rokam valhallu ultimate po drugi put, samo više sa Ubijem gladnim nikad nema neka definitive edicija da ima sve, sad već matora igra oni i dalje izbacuju content za nju, cash cow

1 Like

Brate, pazi ista situacija kao i kod mene :rofl:
Ali identična …
Samo kod mene XSX, e sad za Valhalla-u mi je trebalo skoro 120 sati za Odyssey 70tak, nisam radio side quest, samo one koji su mi zanimljivi…
Bio sam na ivici da odustanem, dok nisam krenuo Legacy of the First Blade…
Oba dlc-a su baš osveženje i baš su mi držali pažnju, jer baš utiču na celu Assassin’s creed priču i objašnjavaju mnogo toga …

1 Like

Znas kako, gledajući sad ovako unazad bilo bi idealno za one koji su već odigrali Odyssey kad bi igrao jedno 4-5 sati samo Odyssey čisto da opet pohvataš kontrole i da udjes u ceo fazon borbe I gameplay-a i onda da kreneš igrati DLC-ove, e to bi bilo idealno i baš bi uživao onako na max…
A ovako, opet sve ispočetka cela Odyssey :sweat_smile:
Uff msm uzivao sam u dlc-ovima, ali skoro sam bio pregoreo…
Ali reko sad, ako odustanem nikad je neću završiti :sweat_smile:

Edit.
Eee da ti si na PS5, sad sam se setio da ima fora za save file da prebaciš sa jailbreakovane PS4 na legalan account PS5 …
Možeš i to uraditi :sweat_smile:
Uštedeo si 60tak sati igre i možeš odmah krenuti DLC …

1 Like

U AC Origins ima opcija da ti igra bustuje level do predlozenog za DLC i tako moze da se igra DLC a da nisi levelovan/nisi zavrsio igru. Mozda su to preneli i u kasnije igre.

2 Likes

Nisam probao, ne znam …

Može :sweat_smile:

However, there is a faster way of visiting Atlantis. All you have to do is to choose the option “The Fate of Atlantis” when beginning the game. You receive a choice, shown in the screenshot above. If you choose " shortcut ", a new save will be created, with a level 52 character. This won’t delete your old save, provided you’ve saved manually.

Remember that the DLC contains spoilers regarding the events from the base game

2 Likes

E da pa na taj fazon sam neki mislio, sličan problem imao sa witcherom na ps4. Base igru igrao na eu regionu a onda je sa dlcjevima varijanta bila na us i kad bi išao new game fazon pita ako ćeš dlc da te generički boostuje dovoljno za taj region. Super da ima ta fora, mada i ovo sa ps4 na 5 je isto dobra varijanta. Videću već, samo da završim s valhalom pa ću naći neku varijantu, hvala na odgovorima :+1: :beers:

2 Likes