Assassin's Creed IV: Black Flag - World Premiere trailer

Nazaslost potvrdjeno je kako igra nece sadrzavati pomorske bitke iliti Naval Battles

Gde si to procitao?

Izbacis igru koja se zove Black Flag sa tematikom pirata i Naval bitaka nece biti? Malo je smesno

Naravno da ce sadrzavati pomorske bitke , uostalom 40% misija u igri ce biti “vodene” misije a 60% na kopnu ( bar tako tvrde iz Ubisofta) ; )

Ma nema sanse pa i razlog novog AC su upravo te naval bitke.

Normalno da ce biti. Pa da si samo pogledao video cuo bi ono sto je neko iznad mene rekao. 40% ce bas biti taj naval deo.
Btw, ja iz videa nisam skapirao, mozda ce neko informisaniji da mi objasni. Sta znaci ono “you are in present day”, “anybody can use animus now”. Jel to hoce da kazu da sami pravimo karaktera u zamenu Desmonda ili sta? Jer ako je tako onda stvatno polaze u pogresnom smeru, bar za mene. Jer ja ne igram igre da bi ja bio povezaniji s njima ili sta vec, nego da bih igrao bas sa tim drugim likom.:slight_smile:

Sent from my Samsung Galaxy S3 using Tapatalk 2

Kada WERTA lupne nešto, onda je to lupnuto do bola.

40% of Assassin’s Creed 4’s missions are naval-based - Assassin’s Creed 4: Black Flag for PS4 News

Nazalost AC nije ono sto je nekada bio i mislim ne vredi paznje, imas da trcis ispod palube da zapalis top da opali :slight_smile:

za pravopisne greške kriviti Tapatalk 2

Mozda je i bolje da izbace ovo i vide da su se za****** pa malo naprave pauzu i vrate se korenima.

Sto mislis da ce se za******?Ovo jedino prodaju moze da poveca i nista vise…

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Nece se za****** xD ovo je ipak AC ali mislim da bi trebalo da se vrnu korenima iz dvojke sa novim likovima po mogucstvu assassinicama :D.