Assassin's Creed IV: Black Flag - World Premiere trailer

https://youtu.be/t6Ts7FAYLhQ

Pošto je video uklonjen sa YouTube-a, ovde je kopija:

[video]http://www.xboxrepublika.com/video/Assassins-Creed-IV.mp4[/video]

meh, ni sam ne znam sta da mislim…

Nije da je bas stealth assassin, to je moj utisak. Ali dobro, ako bude dobra igra onda je sve oprosteno

Ajd da vidimo i ovo, mada nisam vise odusevljen ovim serijalom, kao što sam bio kada sam igrao drugi, treba samo da završe, ponestalo im je ideja očigledno, mogu da zamislim da imaju listu i da idu:

• Krstaški rat - Check
  • Renesansna Italija - Check
  • Rim - Check
  • Turska - Check
  • Amerika - Check
  • Pirati - Check

Da vidimo šta će biti sledeće…

Eto, samo Kosovo fali i turci!

**SPOILER ALERT!
**

Btw sada realno, na kraju prvog dela kada se digne ona hologram mapa kada ubijete onog idiota sa onom illusion spravicom, tu ima detalji i mesta svih delova, e sada, bila bi fora da svuda odrade jednu igru. ALI tu ima i Rusije, Rumunije, Bulgarije, Mađarije itd itd… Nema Srbije :slight_smile:

Zamisli da ipak naprave da je imao Assassin u Srbiji i da je pomagao Karađorđu pomoću nekog Piece of Eden. To bi bilo urnebesno, još da ima onaj Niko Belić naglasak :smiley:

Ili Marko Kraljevic da je bio Assassin… :smiley:

Evo, još bolje, treba da nam plate za te ideje :stuck_out_tongue:

Marko ne ori drumova, on ih pogleda izvadi skrivene nozice i pokolje :smiley: I epska borba izmedju Marka i Muse Kesedzije… :smiley:

e to je Assassin’s Creed kojeg sigurno ne bih igrao :smiley:

This video is private.
Sorry about that.
What the fuck? :smiley:

Evo je nova verzija! :lol:

hahahahahaah…Ovo treba cenzurisati…

Jao ovo je onaj Aleksander kako li vec se zove, ima jos jedan takav klip, naravno nije cenzurisan, covek je nenormalan. :smiley: ahahahah

evo ga:

ne znam,meni se ovo svidja ,razmisljam cak i o preorder-u.

ŠTa će tebi pre-order kada si na RGH-u i hakovanoj PS3ci ? :smiley:

Sto? Meni ovo super izgleda, jos ono kad je zaronio, uh! :slight_smile:
Mislim da mi se nece dopasti sto nece biti u stilu Jack Sparrow-a, tj. lik ce biti previse ozbiljan, nismo navikli na takve pirate :smiley:

Why is the rum gone!?

Assassin’s Creed IV Black Flag - Official World Premiere Trailer (Full HD) - YouTube
Evo ga da nije private. :slight_smile:
Dobro izgleda, meni je bio ok i AC3, pogotovo zbog tih naval misija, mada mi se ne svidja pravac u kom ide ovaj serijal, malo su skrenuli s’ puta…
Ali sto kaze iKaran, ako bude dobra igra sve je oprosteno… :))

Vidi se po tvom avataru :smiley:

:smiley: preorder za ideju,bas mi se ovako nesto igralo jer nema igara sa ovom tematikom.