Assassin's Creed 3 Achievement lista

Izgleda da sem imena achievementa nema spoilera jer secret achievementi jos nisu pokazani. Ko zeli da pogleda dostupno je na:
Assassin’s Creed III Achievements - Xbox360Achievements.org

Hehe upravo sam ukapirao da ja u stvari ni jedan Ac nisam presao na kutiji, sve na kompu i keca na Ps3, tu sam se na playstationu ubacio u igru mada mi je nekako drazi Ezio…
Mozda sam jedini koji ne iscekuje ovu trojku sa euforijom, ali ideja mi je nekako pogresna tako da cu igru ostaviti za neke pozne zimske periode pocetkom sledece godine, jer cu je svakako odigrati kad-tad.:slight_smile:
Mada ne jurim achievmente ali ih je uvek zanimljivo videti u toku igranja.:slight_smile:

Nisi jedini, i meni je bas glupo sto su poceli sad sa tim glupostima oko americke revolucije, imalo je mnogo boljih i interesantnijih lokacija i doba u odnosu na ovo sto su odabrali

Moram da se slozim sa tobom,mada da se razumemo ovo cu sigurno da odigram zato sto sam fan serijala.Ali po meni mnogo bolja varijanta kao sto sam vec negde bio napisa je da su ga smestili u doba feudalnog japana,jeste da ne bi bilo templara ali jbg,zamisli samo kakva bi igretina bila da vodis warlord ninja ubicu,koji se krije u senci koristi surikene,duvaljke ,katane,i ostale ninja rekvizite jednostavno Waauuu,a ne americka revolucija koja nikoga ne zanima(bar mene ne),ali vidim da ciljaju najvise na americko trziste.

I ja ću igrati da vidim koji se kuc desava sa pricom, ali i ja sam se nadao japanu u dobu feudalizma ili rusiji u vreme one price sa romanovim, u stripu su malo dotakli tu temu, imalo je i u doba rimljana, gde je assassin pricao sa cezarom, to je sve moglo biti bolje, ali su verovatno nabacili ameriku i zbog izborne godinem, kada je tamo sve patriotskije no obicno, i likovi se pale na to. A to oko problema za templare, nisu samo templari jedina tajna organizacija, pa imale su i male organizacije cak i u egiptu, pre vise hiljada godina, doduse verske, ali opet, mogli su tako nesto da smisle, posto su vec rekli ji istoriju i nabij sto vise cameos poznatih likova iz istorije :slight_smile:

amerika = :cash: :cash: :cash: :cash: :cash:

Jeste, ali je Ubisoft francuska kompanija, logicno bi bilo da su recimo uradili igru u vreme francuske revolucije. To i nije losa ideja, i jedna misija da bude da moras da se popnes na Ajfelov toranj i skocis sa njega na neku metu dok oko tebe eksplodira vatromet :smiley:

Kad se vec prica sta bi mogli dodatno da urade, nasao sam ovo: Spartan’s Creed, to je kao prica o tome kakva bi bila prica da pomesaju Halo i AC :slight_smile: Nije losa prica, doduse nije dovrsena, ali za sad, barem meni, deluje interesantno, ko ima vremena, ili mu je dosadno neka pogleda :slight_smile:

Desmond je ziveo u americi, logicno je, da ako ce ikada zavrsiti fransizu, neki njegov predak doci na tlo USA.

Jeste logicno da se zavrsi u Americi, ali su preko ostalih medija prosirili pricu, i tu su se mozda za***ali, jer su u stripovima, FB igri AC Legacy i animiranom filmu AC Embers prosirili svet i spominjali izmedju ostalih Japan, Egipat, Juznu Ameriku, Rusiju, Staro Rimsko Carstvo i druga mesta, kao i jos Pieces of Eden, izmedju ostalog neki plašt, skiptar, mislim da je bilo i o nekom macu ili nozu, nisam siguran, uglavnom, spominjali su toliko interesantnih stvari, da jednostavno Americka revolucija ne deluje tako interesantno u poredjenju sa tim

Ma da. A i pazi, mislim, prave za americko trziste, ok je to, ali ja mislim da pola njih tamo ne znaju sta je bilo za vreme te revolucije. Pola ne znaju ni da je bila neka revolucija, mnogo su mi smesni. :slight_smile:
Kapiram ja da je trziste kao trziste USA podlozna, ali pa opet, kupovali bi oni i da nije u toj njihovoj revoluciji. A nama bi bar bilo interesantnije. Mislim, ne znam sta ce dalje raditi sa serijalom…
U glavnom, odigracu, mozda mi se i zasvidja, puno sam igara odigrao sa predrasudama i to toliko negativnim pa su mi se svidele, neke postale i omiljene. Ali koliko god oni pricali da je onaj Konor polu indijanac polu britanac i sta god to bilo nece oni ostati ravnodusni, jer sama prica odise tim nekim amerikanizmom ili cime vec, jos onaj trejler cetvrtog jula sa himnom, i oni ce meni da prodaju pricu kako englezi nisu prikazani kao bad guys… Cak je smesno kako puste neki pro-patriotski marketing materijal, a onda onaj lik sto je pisao skriptu kaze nesto u fazonu “Ne,ne ne, mi nismo to mislili tako, nemamo nista protiv britanaca” i onda pocne neku svoju pricu kojom ne opravdava nista, samo skrece temu. :slight_smile:
I da, ako mogu da kazem, nemam nista posebno protiv amerike trenutno, malo su se iskrivili standardi, ali tako je i u ostatku sveta, nego jednostavno mi je bezveze da jedan od mojih omiljenih serijala stave na neko mesto koje je realno mnogo manje impresivno od mnogih drugih…

Ironija jeste u tome sto mi, koji nemamo veze sa amerikom znamo njihovu istoriju, i to verovatno bolje od njih samih, a neki od njih ne znaju da je evropa kontinent, a ne drzava, ko je gledao klip iz kviza zna o cemu pricam :slight_smile:
Samo se nadam da nece da smisle neki wtf kraj kao do sad, jer je pocelo da nervira, ali i da su izbacili one delove gde se vodi desmond iz prvog lica, vec da vrate onako trazenje istine kao u 2 i brotherhood, a najvaznije, da daju neki odgovor, makar jedan, jer je ovo vise smesno, sa svakim delom sve vise mislim da su poceli sa pros***vanjem, jer im ponestalo ideja kako da sve povezu

Da se razumijemo, ako ces da pravis intrigantnu pricu koja izaziva granice fleksibilnost istorije, to je USA. Ako postoji nacija sa vise teorija zavjere, point it to me

Ja sam takodje bio pomalo skeptican kad sam cuo za vreme i mesto radnje sledeceg nastavka ali kako saznajem sve vise o igri to mi se cini bolje i jednostavno kad pogledam one bitke brodova u Karipskom moru , pa resavanje cuvene misterije Hrastovog ostrva pa razliciti vremenski uslovi, zivotinje, tu je jos i Aveline sa svojom pricom koja ce se verovatno pojaviti i u AC3 (mada zasigno ne kao kao igriv lik) …i jos neke stvari jednostavno nema mesta pesimizmu.

Recimo i meni bi vise odgovaralo da se recimo vreme i mesto radnje odvijaju u doba Francuske revolucije ili mozda u majcici Rusiji (da su obradili tematiku iz stripa) ali nije ni ovo lose resenje i svakako bolje da su uzeli Americku revoluciju nego tamo Japan, nindze ili tako neke stvari sto nemaju apsolutno nikakve veze nit se uklapaju u AC univerzum.
Mada definitivno bice jos AC naslova pa tako da obradice oni jos epoha ; )

Recimo ja mislim da bi vec dogodine mogao da izadje direktni nastavak na AC3 gde bi se radnja premestila u Francusku revoluciju ( koja je pocela vec nakon par godina sto se zavrsila ona u Americi , pa stoga ne bi bio problem povezati pricu) ili mozda na Karibe gde su se masovno odvijale revolucije tj. pobune robova ( od kojih je verovatno najcuvenija ona na Haitima koju su predvodili Fransoa Tusen Luvertir i Zan Zak Desalin koji bi eventualno mogli da budu i lideri pokreta Assassin-a u tom delu sveta)