Assassin’s Creed Rogue Remastered

Najavljen za 20. mart

Samo nam jos rimasteri fale :grinning:
Mada mi se ovaj poslednji AC svideo…

Ovaj ako prodje eto nama IV i III i II remastera. Pa onda kad izadje PS5 eto remater remastera itd itd.

Ceo vek konzola cemo igrati samo rematere i remastere remastera.

Stvarno ne razumem toliki hejt. Ne igraj brate i cao. Rogue je izasao samo za ps3i xbox360 i to na zalasku generacije, pa ga nisam ni odigrao. Tako da jedva cekam, samim tim sto najvise lice na black flag koji mi je i dalje druga po redu najbolja ac igra posle dvojke, a odigrao sam i origins.

@MitraljezaC

Dvojku imas u Ezio Collectionu. Cetvorka je izasla za Ps4 i X odmah, jedino je trojka ostala, i kec

1 Like

U mom slucaju nije hejt vec sam iznerviran sto umesto da te resurse iskoriste za neke nove IPjeve/naslove oni ko sta rade samo izbacuju remastere. Ko sta radi u poslednje vreme su videli da to pali i ajmo da zgrcemo lovu.

Trenutno gaming scena izgleda tako da ili imamo remastere ili battle royal ili walking i survival simulatore. Nista novo, pametno i krsteno.

Rogue je odlican, po mom misljenju jedan od boljih AC definitivno.

Po meni je skroz ok sto ga izbacuju kao remaster, veliki broj igraca je propustio Rogue jer je izasao u nezgodnom trenutku (kad i Unity) i to za prethodnu generaciju konzola. A prica je povezana sa Unityem, ima nekoliko misija koje se preklapaju.

Ja nisam ni cuo za ovaj remaster. Prestao sam kod Black Flaga AC da igram

Sve ja to kontam ali igrao si novog assassina pre mesec dana. Ne mogu bas da stancuju nove igre

Nije samo ubi problem svi su krenuli tim fazonom. Evo sad i Dark Souls, a Bethesda je pobedila sa Skyrim-om i ovakvim muljanjem.

Koliko ja znam, svaki od tih remastera se vrhunski prodavao, što znači da ljudi to žele. Ne vidim u čemu je problem? Na taj način više igrača koji ranije nisu imali priliku da igraju te igre će sada moći da je odigraju, a kompanija će naravno uz male troškove značajno povećati prihode. Svi su zadovoljni.

Teza da na taj način dolazi do oportunitetnog troška, odnosno da su te resurse mogli iskoristiti na bolji način (za novi IP) ne pije vodu. Resursi za remaster su zanemarljivi u odnosu na resurse koji su potrebni za novi IP, a dodatnom prodajom remastera se i ide ka tome, da se povećaju resursi i kasnije proizvede neki novi IP.

Niko vas ne tjera da kupite remaster. Vi ste možda te igre već odigrali, ali milioni ljudi nisu. Tražnja postoji, i to je suština svega.

1 Like

Problem je taj sto zbog tih remastera ja nemam sta da igram. Jer sve vise izdavaca kako kazem tome pribegava i onda nastane susa za nas koji smo sve to odigrali.

Ja licno nemam nameru da ponovo prelazim neku igru zarad 30FPS vise i 5 lepsih teksutra ili pak samo zbog jednog od ta dva.

Ali svakako ne bi dobio novi AC u ovo doba godine. Rogue izlazi 20. marta, ne izlazi u novembru umjesto neke nove AC igre pa da kažeš da je remaster preuzeo mjesto novim igrama.

Suština je da remaster ne utiče na druge, potencijalno nove igre. Ne tangira ih 1%. Ne preuzima im resurse. Nove igre će svakako izlaziti bez obzira na remastere.

Mnogo ih je izašlo u poslednjih nekoliko godina, pa se stvara iluzija da preuzimaju mjesto novim igrama. Ali nije tako, daleko od toga.

Žašto da ne ! Svaki deo te igre zaslužuje da dobije novo izdanje i omoguči novim i starim igračim da uživaju u svim delovima jedne fantastične sage kroz remaster izdanja. Nije baš lako ni njima da svake godine izmisle nešto novo, dosta ideja je već iskorišćeno u zadnjih 10 god. a ova igre je stvarno pružila mnogo dobrih stvari da bi je sad skrnavili na forumu zbog remastera jednog od najboljih delova. Ne budimo nezahvalni prijatelji gejmeri stižu nam i nove igre, ali sve u svoje vreme. Veliki pozdrav

1 Like