Apple zvanično: iPhone dolazi 31. oktobra u Srbiju

Kompanija Apple danas je najavila da će svoje udarne modele smartfona, iPhone 6 i 6 plus, premijerno predstaviti u 36 novih zemalja i teritorija sveta u petak 31. oktobra, a među njima je i Srbija.


iPhone 6 i iPhone 6 Plus tako će biti dostupni u ukupno 69 zemalja do kraja meseca, a plan Apple je da do kraja godine broj zemalja bude 115.Raspored pojavljivanja Appleovih telefona po zemljama i datumima:-
Petak 17. oktobar: Kina, Indija i Monako-
Četvrtak 23. oktobar: Izrael-
Petak 24. oktobar: Češka, Francuski Antili, Grenland, Malta, Poljska, Ostrva Union i Južna Afrika-
Četvrtak 30. oktobar: Bahrein i Kuvajt-
Petak 31. oktobar: Albanija, Bosna, Hrvatska, Estonija, Grčka, Guam, Mađarska, Island, Kosovo, Letonija, Litvanija, Makao, Makedonija, Meksiko, Moldavija, Crna Gora, Srbija, Južna Koreja, Rumunija, Slovačka, Slovenija, Ukrajina i Tajland.

Izvor :
B92

sa simbolicnom cenom od djavo i po sto bi dasko i mladja rekli

Ma zna se da ce cena biti min 800e,ako ne i vise ali opet rijetko ce ko kupiti :stuck_out_tongue:

Cena ce biti sitnica uz paket od 6000 mesecno morace da se da u kesu 500 evra , to je moja pretpostavka .

Send VIA …

Bice i za 1din! Uz tarifni paket prenesi bubreg I levo plucno krilo :smiley:

Tacno :frowning:

Kao sto sam i mislio sva tri provajdera mobilne telefonije u Srbiji su najavili da ce od 31 oktobra u ponudi imati Iphone 6 i Iphone 6 Plus . Sto se tice modela Iphone 5 za sada nema nikakvih naznaka da ce i oni biti u ponudi , Telenor i MTS su omogucili prijavljivanje od danas putem maila a od 24 oktobra ce biti omogucena i rezervacija i preorder uredjaja . VIP se samo oglasio obavestenjem da se od Ratela ceka da izdaju neku potvrdu . Sto se tice cena to za sada ostaje nepoznanica .

Send VIA …

Urpavo sam pitao drugara koji je jedan od sefova u Mts-u za cenu telefona , nisu im jos stigle kalkulacije ali ce mi javiti cim se pojavi cena reko brate ajde obraduj nas molim te :smiley:

Siguran sam da ce da te “obraduje” :smiley:

nego sta :smiley:

Mene zanima da li ovo znači i dolazak App Store-a u kom je Srbija podržana zemlja? Sa tim bi onda i iTunes servis trebao biti dostupan.

Sisaj ovce :smiley: Ko je dovoljno lu…blesav da da pare za iphone zasluzuje da bude odran

:slight_smile:

http://www.telenor.rs/sr/Privatni-korisnici/webshop/iPhone-6/

Nema cene jos uvek, koliko vidim :frowning:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Cene ce da budu ugovorene izmedju operatera, da ne preteram i ja, ali bice ako ne identicne, ono bar “za dlaku”. :slight_smile:

A kompletno ovo isto sa linka ima i na mt:s sajtu. :slight_smile:

http://www.mts.telekom.rs/index.php/iphone6.html

Normalno, kao i sve ostalo kod nas od praska za ves, kamata u bankama i naravno telefona. To se u civilizovanom svetu zove kartelsko ponasanje i kaznjivo je zakonom.

Stigao je note 4 u telenor i s obizrom da je cena bez ugovorne obaveze 115 000 tj 962e iphone sigurno ide preko 1k jevreja :slight_smile:

Najverovatnije ce biti
U Telenoru 10000 doplate uz najskuplji paket

U MTS-u 1 uz najskuplji paket
Informacije nisu potvrdjene

Send VIA …

Preterano skupo :smiley:

Dat price…

Edit: jos malo pa ce se ovi ugovori poceti potpisivati sa krvlju i uz ceremonijalno zrtvovanje jarca.