apple tv +

@iNikola

Jel ima neka fora da se strimuje apple tv + kod nas, preko ipada ili lg tv-a? Apple tv uredjaj me ne zanima.

Ja nesto ne mogu ni da se pretplatim, na ipadu dobijem ovakav ekran kada pokrenem app:

Region uredjaja mora da ti je USA. Ima jos nekih podrzanih regiona ali najbolje USA. Ja tako gledam i trenutno ima par stvari koje gledam, popravili su se dosta od pocetka

1 Like

Znaci, samo podesis LG TV na usa i mozes da gledas appletv? :thinking:
Za ipad, store mi je nas, da bih mogao da kupujem nasim karticama. tu nema regiona uredjaja, nego samo naloga? kako tu?

Generalno ja ne gledam preko telefona, najvise preko tva, ali svakako mora biti region na USA. Ako ne kupujes cloud prostor, tebi je svejedno da li si na nasoj ili USA regiji. Na usa mozes kupovati preko kredita , kao sto radimo recimo na sonyju, a kredit kupujes nasim karticama bez problema.

To su ove gift kartice koje saljes sam sebi na mail

Mnogo vise stvari imas na USA nalogu nego na nasim regijama, cak je i jeftinije.

Inace imas jedan cloud a mozes da setas izmedju prodavnica raznih… srb, cro, usa

1 Like

zna neko kako ovo da se aktivira? imam apple music i apple tv zbog xbox passa ali mi trazi americku karticu ako probam US nalog da napravim i iskoritim taj kod

Pa ok, i ne moraju bas uredjaji u principu (mada je malkice bezveze, da ne mogu gledati apple tv na apple uredjaju).

Za TV nisam siguran da li ce mi raditi drugi striming servisi, ako promenim region. Imam gomilu pretplata sa naseg regiona (netflix, dizni, amazon, showtime, hbo, jutjub…)

Nisi probao mozda neki vpn? Mozda bi radilo tako preko ipada…

@bunnie kako sad, imas apple.tv zbog gamepassa? ne knotam, to je neki od perkova?

da perkovi su
image
image

edit: nije problem napraviti US apple ID, problem nastaje kad probam da aktiviram kodove, onda trazi US payment method. Dok mi microsoft/xbox store radi srpski paypal (direkt kartica nece) sa apple-om to ne moze

1 Like

Ne mozes nikako. Ne moze nasa kartica na USA nalog.

@padawan ja imam apple tv pa preko njega sve gledam. Ne bih preporucio da tvu menjas region zato sto ce ti izbrisati sva podesavanja i resetovati ga. Pa to dodje bas onako zeznuto. Problema sa pretplatama nema bez obzira na region tva.

Naravno, za gledanje apple tv+a, toplo preporucujem apple uredjaj povezan na USA nalog, bilo da je ajfon, ipad, apple tv itd…

1 Like