Apex Legends - F2P Battle Royale | Xbox One, PS4 i PC

Ja je obrisao da malo napravim pauzu. Upalio da odigram koju partiju i od 7 odigranih partija tri partije je matchmaking ubacio samo nas dvoje u timu (kad sam solo, uvek igram trio), dve partije me je ubacio samog da idem na timove od po troje ljudi i zadnje dve upao gde su slepci u startu zaginuli i diskonektovali se. I reko ajde da upadnem u Ranked jer koliko se secam tamo je vazio penalty za diskonektovanje i ubaci nas opet samo dvoje i lik odmah pao i diskonektovao se i reko to je to.
Delete, trepnuo nisam. Hdd mi progledao kad sam mu oslobodio 100+gb. Nikad oni nece da srede taj problem gde se igraci masovno diskonektuju iz partija cim poginu, jedan od ekstremno toksicnog comunity-a je u apexu. A sad kad pogledam, i sto bi cekali ikog kad mogu da napuste svoj tim bez ikakvih posledica.
Kako god…

Jos uvek vazi penalty. Ne secam se kad je neko iz rankeda izasao dok nije isteklo vreme da mu se pokupi banner. Kad niste full squad, onda ne gubis poene. Taj tvoj je odlucio da popusi penalty.

Kad govorimo o Pubsu, da, to je precesta situacija i bas je katastrofa. Meni izlaze cak i mnogo losiji igraci. Sa druge strane kad pogledas, u Pubsu, uglavnom svako igra svoju igru, niko nema mikrofon i onda kad zagine i negde dalje od tebe, logicno je da ce izaci. Nemaju strpljenja i nece da cekaju. I ja znam da izadjem kad vidim da igram sa idiotima. Zato je najbolje igrati sa svojom ekipom, totalno drugacija igra :slight_smile:

2 Likes

Skoro nisam imao ovako dobar game, bukvalno cela partija klanje.

1 Like

Apex je skriptovan ako batalis na neko vreme igru i vratis se u game ta prva partija posle pauze uglavnom bude TOP da te navuku da igras ponovo :grin:

2 Likes

Igram celo vreme nikad nisam ni prestajao, sto je najgore od svega. Al ja generalno uvek skacem u hot drop i solo sam pa je teze napraviti vise ubistava :grinning:
Godinu dana pokusavam da batalim , al tesko…

2 Likes

Danas je krenulo :grinning: za malo 12

2 Likes


Kao Wraith main, morao sam uzeti. Imao sam 40k crafting materijala tako da je u neku ruku free doslo :slight_smile:

3 Likes

Covek ima vise winova, nego ja killova :laughing::laughing:

  1. Bangalor na svetu.
3 Likes

Dobro da na mene nisi natrčao, ja sam 3. u svetu :joy:

2 Likes

Posle 1404 dana…

Igrali smo trios i jedan drugar taman otisao. Ovaj drugi me pita hocemo li mi jos, a ja ugledah da imam dva neotvorena paketica i rekoh: “Cekaj da otvorim heirloom”, na sta ce on: “Aha, vazi”.
Otvaram prvi, nista, otvaram drugi, kad krenu crveno da svetli. Nisam mogao verovati. Mislio sam da ga nikada necu dobiti.

Uzeo se za Pathfindera, iako mi nije najlepsi.
Nabacih rukavice na ruke i bum, odmah win sa 2000+dmg i killom za win (1v1).

Inace za one koji ne znaju, ovo je nesto sto se dobija iz paketica i mogucnost je 1 u 500. Retko ko ga ima ko nije kupovao paketice.

2 Likes
1 Like

Mozda i najbolja ove sezone :slightly_smiling_face:

2 Likes

Zamisli urade recolor za heirloom koji si vec platio i traze 160$ :joy: Isto tako su uradili collection event za PK recolor ( 160$ )

RIP

1 Like

Nista cudno, brzo ugrabili love sto je moglo i cao.