Apex Legends - F2P Battle Royale | Xbox One, PS4 i PC

Dobar dobar :joy:

1 Like

:grin:

Mislim da je to kada streameri ništa ne i igraju, nego ćaskaju sa ljudima.

2 Likes

Ne siri lazne informacije :joy:

Dosao novi mod, pomalo haotican, ali dosta vise pucacine ima… Evo i rezultata toga :slight_smile:

Pre 15-20 dana me ubio prvi Crypto na svetu, a sinoc 4. Bangalor, sa 72K killova. Haos sta ljudi rade :pensive:

Edit: Evo upravo i na 3. Pathfindera sam nabasao, naravno, upokojio sam se :slight_smile:

Kako bi ovo moglo dobro biti :slight_smile:

Mislim da ima veci potencijal nego pc verzija.

Ono sto se meni svidja jeste sto ce biti samo osnovne legende, sto ce biti prva mapa koja je bila i sto graficki izgleda skroz pristojno :slight_smile:

Evo objavih prvi klip na ovaj fazon. Tu sam i ja. Pogledajte, bacite koju podrsku, pa jednog dana mozda budem poznati Youtuber (ali forum necu zaboraviti tada) :grin::grin:

3 Likes

2 Likes

Tetris?

1 Like

Jedna od naboljih partija na mom glavnom nalogu. I to je u pitanju ranked partija, Platina. Adrenalin me udarao samo tako. Na kraju sam solo ubio full squad i uzesmo prtiju…

Bye Bye Reaction GIF by Apex Legends

3 Likes

Svaka cast!
Ja sam na zalost totalno odustao od Apexa. Posle sati i sati igranjа, igra mi jednostavno ne leži. :cry:

Zao mi je da to cujem, ali okej je sve to. Ukusi se razlikuju. Pre dve godine i par meseci da mi je neko rekao da cu igrati BR i to ovakav, rekao bih da je lud. Nikada me nisu ovakve igre privlacile.
Pozelim nekada da mi dosadi, kako bih igrao malo i druge igre, ali ne ide… Jednostavno sam zavisnik, a igra mi jos uvek pruze nenormalno puno zabave…

Nema mene, pa nema ko da pise o Apexu :upside_down_face:

Ova sezona mi je najbolja do sada. Dosao do Diamonda, solo.
Kdr 2.25, 700avg dmg, 15% win rate.

Evo par klipova koje sam snimio u proteklih mesec dana…

Poceo sam cak malo i da strimam na Twitchu, ali necu vas i tim zamarati :slight_smile:

2 Likes
1 Like

120 fps verovatno i smanjen aim assist za konzolu.

80Gb je update za Ps5, sad pitanje dal je za sledecu sezonu bas to

Sezona 12 ubrzo dolazi, a sa njom i neke novine.
Novi mod “Control”, slican Conqestu u BFu ili CODu, ali i Titanfallu.
9 na 9, zauzimaju se pozicije. Deluje zanimljivo.

Nova legenda Mad Maggie…

2 Likes

hoces da mi kazes da nije iskljucivo battle royale vise?

imaju i normalni mp modovi?

1 Like