AP2.5 i XGD3 privremeni fix!

Evo da potvrdim,sada sam i ja pokusao ponovo preko horizon programa i radi mi igra bez problema…ali inace kao sto kaze Nemesis xtaf metoda je isti djavo samo drugo pakovanje…

A ko ti je dao taj link za sajt i rekao ti za tu Horizon metodu??:slight_smile: ;),ajde drago mi je da si uspeo…

BTW. Nemesis legendo HVALA na trudu…!!!:wink:

Ja necu da se cackam sa Live-om, imam konzolu za online, ali mi je sve ovo vrlo konfuzno. A Nemezis, ovo sam isprobao cisto da vidim jel radi sto si napisao, i radi, eto…

Da li se silent update dogadja cim se povezemo, fakticki ne mogu vise sa ove flashovane konzole ni da updatujem gamertag ako sam dobro skapirao?

DA,ne povezuj se na Live sa flashovanom konzolom NIKAKO…

Zasto uvjek novembar??? Pa cini mi se da tu ima i ekonomskih razloga…decembar je mjesec kada je najveca potrosnja kod gradjana u cijelom svijetu npr neke prodavnice tehnicke robe u 15 dana decembra prodaju vise robe nego za 6 mjeseci–bozic, nova godina! Sta mislis koliko ce klinaca od svojih roditelja za bozic biti obradovano novim konzolama umjesto “pokvarenih” novembarskih!? Nas drug Bill Gates u svemu vidi racunicu i nista ne prepusta slucaju! Ja sam sasukeu i Jovanu prije 20 dana predlozio da se strpe i da ne idu cijeli novembar na XBL. Abgx ne izlazi zato sto cekaju novembarski dash update pa da vide cime MS raspolaze od karata…i onda ce kao naci odgovor na to sve! I nace resenje pazite sto vam kazem jer sve vise sam ubjedjen da je c4eva i abgx itd tamna strana MS! Piraterija je postavila XBOX 360 za kralja konzola umjesto Ps-a i ne vjerujem da ce oni taj presto predati tako lako! Znaci nista se ne sikirajte sve ce biti rijeseno i opet cemo po starom

U svakom slucaju hvala za ovaj tut jer ipak treba da budemo srecni sto mozemo i offline da igramo za stvarno smesne pare. I opet smo imali srece da su se sve same igretine poredjale pre ovog silent update-a tako da uzivajte u carima single player-a malo ima itekako sta da se igra. A pojavice se resenje i za ovo pa mozete opet na live. Samo treba da se strpite. Ja sam zadovoljan i sa ovom situacijom :slight_smile:

Dali samsungov drajv ima neku prednost u ovoj situaciji pošto AP2.5 onaj prošlogodišnji nije delovao.

Za sad se zna da je Hitachi bezbjedan dok za Sammy nisam bas siguran.

Trebalo bi da da.

Ekstra što si se ti javio možeš li da vaskrsnrš moj ksenon sa ribejlom oba čipa .On je sa tim samsung drajvom.
NEMOJTE MOLIM VAS DA ME BANUJETE ŠTO TO OVDE PITAM ,NEMAM DOVOLJNO POSTOVA,A STVAR MI JE JAKO VAŽNA.

:lol: :lol: :lol: U KAZAN S NJIM !!! !W!

“ribejlom” hahaha mislis rebalingom ili kuglanjem :smiley:

Znam,znam engleski me prosto ubija i pravopis. Dal bi pomogla tu nešto ona lektorka Milka Canić moraću kod nje na časove 12 godina škole nije dalo željen rezultat. Cirile nije lepo što terorišeš novajlije.Nego da se vratim na temu ovaj novi fleš za samsung 2.1jel bolji od LT +2.0.

Jedno pitanje,mislim ako moze :lol: Planiram da kupim uskoro xbox…vec uveliko skidam igre…imam ih jedno 10-15,samo cekaju rezanje,al otom potom. Pitanje je sledece: Posto bih ja igrao offline,a znam da Betmen i jos neke igre na PC-ju traze windows live…da li mogu da napravim neki offline profil na xbox-u,tako da moze pozicija da se snima.Hvala.
I jos nesto… ja imam Original Betmen za PC,mislim,preko stima…pa rekoh dal mozda mogu da skinem i za xbox ako se ulogujem na moj nalog sa pc-ja :slight_smile:

windows LIVE i Xbox LIVE nije isto. sve mozes da radis offline, igranje, sejvovi achievemnti, sve sljaka online i offline

Jel ima neko problem sa forzom 4? ja jedino nju neuspem da pokrenem :confused:

I jos nesto… ja imam Original Betmen za PC,mislim,preko stima…pa rekoh dal mozda mogu da skinem i za xbox ako se ulogujem na moj nalog sa pc-ja

Gde da se ulogujes, nema steam za xbox jos uvek. A i ne verujem da ce tako da funkcionise.

Meni nece Rage… Forzu cu da probam veceras.

jedino ona ima na sebi XGD3 2.0, tu dodatnu zastitu, zbog koje moras imati novi rezac, cak i da bi igrao offline…

Evo recimo jedan primer… ja na PC-ju, betmena mogu da igram one dodatke,gde imas razne kratke misije,i cilj je da budes sto brzi.Pa uporedjujes vreme sa ostalim igracima koji igraju online.
E sad, dal bih na xbox-u uopste mogao da igram te dodatke,cisto za sebe,znaci da pobedjujem moje bolje vreme,ako vec ne mogu da se takmicim sa ostalima,posto ne planiram online.

Mislio sam da je to isti nalog, al sam dobio objasnjenje od Akiris-a, da su to 2 razlicite stvari… nalog za pc windows live i za xbox.

ti dodaci se zovu DLC-evi, koji se kupuju preko XBOX LIVE-a. a koliko kontam ti pricas o challenge modu u samoj igri. kakva je igra na PC-ju takva je i na box-u. mozes da radis sve offline sto i online,. treci put necu da se ponavljam veruj mi…

Ja imam HDD Eksterni - Transcend 250 GB , pa me zanima dal bih mogao njega da povezem na xbox, i da instaliram igre,pa preko njega da sljaka? Bilo bi ekstra kad bi to radilo,jer bih mogao da kupim xbox bez hd-a, ili uzmem sa 250, plus 250 ovih… znaci 500 gb :lol: