Anthem - New Bioware IP

Ovo ce biti zabavno… :slight_smile:

Svidja mi se sto su pokazali puno gameplay-a. Ali frostbite izgleda bolje no ikad.

To ce sutra pokazati u nativ 4K na konzoli za prave gamere :joy:

1 Like

Explore a landscape of primeval beauty, confront the dangers you find, and grow in power with every step.

Release Date: Spring 2018

Meni je na prvi pogled ovo delovalo kao Titanfall.

Ovo mi izgleda vrhunski

Andromeda with fixed face animations :smiley:

1 Like

Meni je ovo Highlight svega. Ovo je Destiny zanr, ali sa Bioware potencijalom za pricu.

Ovo moze da bude ekstra igra… Valjda ce da nauce nesto od ME… Ali ovo sto su pokazali, je izgledalo vrhunski…

Jedva cekam da igram ovu igru na Sony Pro ili Sony 5.

Po 10-ti put gledam gameplay za ovo. Ocaran sam.

I ja nisam mogao da se nagledam, mada gameplay nije nesto specijalno sam po sebi, vise kao demonstracija engine-a. 2018 ce doneti opasan skok u grafici, tacno se vidi, za ovu godinu nisu jos spremni.

Meni je sve vrh, grafika za vilicu do poda, ovo lebdenje kroz vazduh opasno cool, projektili imaju tezinu udara, a najvise mi se svidja setting, lush jugnle / sci-fi okruzenje sa ogromnim zverima i metalnim robotima i ogromnim potencijalom za dobru pricu. If…

3 Likes

Dobro, nije baš da su ovi iz BioWarea videli Horizon pre dve godine kada je objavljen i bili u fazonu “e super, hajde da napravimo klon ove igre”. Pre će biti da je uzor Titanfall koji je još u prvom delu imao sličan setting, posebno floru i faunu.

2 Likes

Ma da, sa mojim opisom se slaze Horizon, ali realno gledajuci i nisu ove igre tako slicne. Mozda je akiris hteo da objasni razlog zbog cega je igra primamljiva, jer i Horizonu taj setting je bio glavni adut.

Bolje da nisu ni radili ME nego da su svu snagu bacili na ovu igru… I ME bi bolje prosao, duze bi ga cekali, ali rezultati sigurno bi bili drasticno bolji… Ovde animacija lica izgleda vrhunski za razliku od…

Ali ne radi isti studio ovu igru koji je radio Andromedu…