Anthem izlazi 22. februara 2019

BioWare’s Anthem will arrive on Xbox One, PlayStation 4, and PC in March 2019.

In a recent financial call, EA CFO Blake Jorgensen revealed that Anthem will launch in “the last quarter of the year and in the last month of that quarter,” meaning March 2019.

Previously, the publisher announced that the game was being pushed back from its fall 2018 window to early 2019 to avoid competing with the new Battlefield. At the time, Jorgensen said that the delay had nothing to do with development issues.

Mass effect 3 je izašao 6. Marta 2012, možda tako bude i sa anthem…

Obećava, obećavaaaa…

1 Like

Prosle godine me reveal demo oduvao, ove godine gledam to isto jurcanje kroz dzungle i nekako me ostavilo blago ravnodusnim.

Grafika je i dalje fantasticna, production values through the roof, al ko bi rekao da ce jednog dana letenje u egzoskeletima i lansiranje jata raketica na protivnike proizvesti ‘meh’ reakciju.

Mislim, ako je razvedeno od bilo kakve zanimljive price. Ostaje da se vidi.

Da li sam ja jedini kome ovo liči na Destiny.
Priča vodi na istu stranu - jedan grad, poslednji na zemlji, neprijatelja različitih vrsta svuda okolo, druga frakcija napada. Ideš po otvorenom svetu i rešavaš misijie sam ili co-op.

Ako sam nešto izostavio ili pogrešno napisao, ispravite me.

Da me ne bi pogrešno razumeli, ja sam sa velikim zadovoljstvom odigraro D1 i D2, tako da verujem da će mi i ovo leći i da ću ga odigrati sa zadovoljstvom, samo sam napisao da mi posle prezentacije sve liči na klon Destiny.