Alternativni krajevi u igri Dead rising 2/spoiler alert

Pre zadnje misije ne das zombirex “TK”, na kraju vas ceka helikopter, glavna riba iz organizacije “nek zombiji zive” i cerka izlaze napolje iz lifta na krovu, maloj ispada ranac, vracas se po njega, iz lifta izlazi zombirani “TK” i uvlaci te u lift, njih dve odlaze, za tebe se ne zna da li si ziv…

Ending A

Pre zadnje misije das zombirex “TK”, na kraju imas extra misiju gde “TK” otima glavnu ribu iz organizacije “nek zombiji zive” i cerku i tera te da odradis brdo stvari pre finalnog okrsaja, posle “TK” - nesrecnog zavrsetka, svi se drzite za ruke i odlazite, happyend.

Ending S

Ostali…

Jel si ti to presao igru?

Igra je preteska, ja sam stigao do 4-1.

yup, jeste preteska, sto zbog zombija sto zbog ogranicenja vremena, ali ima spasa, koriscenje underground-a, roll skill-a, a bogami ima i weapon shop i fora fajta sa boss-ovima.

Ja sam se brdo puta iznervirao i po 5-6 puta prelazio neke stvari, ali sam posle toga cesto poceo da snimam, pre svakog fajta sa psihopatama, i nekog questa na najblizem save-u.

Meni je problem naci dobro oruzije, ili materijal za combo oruzije. To mi je najveci problem u igri. Kako si to resavao?

Ne mozes praviti combo oruzija, ako nisi pokupio combo ili strach card, combo karte dobijas po nivoima, a strach kad uzmes ili kupis vec kombinovano oruzije, svi materijali za combo oruzija imaju wrench key na sebi, i sva combo oruzija se prave u maintainance roomovima, znaci prvo sto dobijes je bejzbol palica sa ekserima combo card, to ti je manje vise dostupno svuda, pri izlasku iz safe housa imas palicu i kutiju eksera u maintainence roomu, ali najbitnije je da se dovuces u palisade mall, drugi sprat, shooting range se zove radnja, ja mislim, tu uzmes swat gear i imas sacmare, snajpere, pistolje, bombe, puske…veselje.

E da, i mozes da examinujes neke panoe, bilboarde za filmove pa tu dobijes ideju za combo oruzije i dobijes card, imas za lightsaber iz starwarsa u bioskopu reklamu, pa setas to.

Da, rukavice za box i noževi ti dođu Wolverine kanđze, hokejaška palice i 2 motorne testere (konačni proizvod ostavljam tvojoj mašti) i baterijska lampa sa dijamantom daje lightsaber (me got to try).

Ma bre ja kad sam skinuo igru,pokrenuo sam je jednom,igrao malo samo po onoj areni sa onim motorom klao zombije,poceo Single i presao dok nisu stigli dole u stanicu,kratko,i izbrisao igru xD (PC) a bas sam mislio da ce mi se svideti,ali nekako mi nije to sto sam ocekivao :S

Ja sam stigao do stanice, i mogu slobodno da kažem da mi se mnogo sviđa!

Hehe super. :slight_smile:
Ja msm da se meni ne svidja,jer ja sam ocekivao mng vise,pa zato… :slight_smile:

reinkarnirani dawn of dead, mada tek od stanice postaje bolje, mnogo bolje

Znaci da mu pruzim jos jednu sansu? :slight_smile:
Right Away! :smiley:

Stigao sam do dela kad treba da se peglam sa one dve sestre u klubu. Nikako ne mogu da nadjem neko kombo oruzije s cime bi ih ispeglao. Neverovatno, da nista pametno nema ni u onoj sobi za pravljenje combo oruzija, a ni oko kluba. Imam eksere, a nista pored eksera s cime bih mogao da uparim.

jbg, uvek spreman pred fight moras biti i save pre toga, kod njih je fora da ih razdvojis, pa preskaci sank kad se zaleti na tebe, kad ostane stunovana na koji sekund prileti i nabodi je koji put i opet bezi, zeznute su one ja sam jedva presao, popio sav alkohol koji je bio, bijem pa povracam.

Pa me onda boli glava. xD

Presao sam ih konacno. Nasao sam cekic (macolu), automatsku pusku, hamburgere,vodke,novine za health, i sjebo sam jednu ko nista. Ispovracao sam se i ja pred kraj. Posle toga sam sredio i onog sto raznosi postu, sa machetama koje sam pokupio od sestara.

Igra izuva stvarno.

cepaj i javi za kraj, ja sam krenuo opet, ali izlevelovan :muscle:

Stigao sam dovde:

Sjebo sam bio helikopter, i sad smo uhvatili crnca, i smestili ga u safe house.

Koliko jos ima do kraja? Osecam da je blizu?

Predjoh igru.

Ja se ne secam da smo ista dali crncu kad smo ga zarobili.Niti me je neko pitao da li da mu dam ili ne. On se nije ni pojavljivao vise. Ako mozes razjasni mi.

Ovako se meni zavrsilo.

On posle napda na safe house, lezi u ambulanti, i ujeden je, pre zadnje misije mozes da mu das zombirex ako ga imas i onda imas dodatnu misiju.