Album Cover - automatic grabber ID3 tag ali za SINGLE-ove

Jel znate neki program koji na adndroidu automatski grabuje cover i integrise u sam ID3 tag, kao npr sto mogu na kompu da odradim, ali opet ne mogu sve da odradim, tj necu ALBUM cover nego SINGLE cover (probao sam onaj cover grabber i slicno ne radi to sto ja hocu, plus pravi mi foldere sa slikama, cao zdravo…)

lupam dajem primer

hocu single cover za RHCP - Californication iako je npr to deo Greatest Hits lili cega vec, gde bi se automatski skinuo cover za taj album, a ja to necu nego SINGLE cover samo za tu pesmu itd itd itd za sve ostale

sto je najgore, imam 400 pesama koje su mi backupovane dok sam jso imao HTC Desire, i na njemu sam bio nasao neki player koji je to radio autimatic i embedovao je u sam ID3 nije pravljen cover.jpg ili folder.jpg posto sve zive pesme drzim u jedan jedini folder…

dakle Power Amp ima opciju da to odradi ali ne integrise u ID3 tag vec samo za svoje potrebe, a kao za inat NECU NJEGA DA KORISTIM :slight_smile:

Moze i nesto za PC sto radi istu stvar, znace jos jednom ponavljam NE DA HVATA ALBUM COVER vec SINGLE cover, jer ovo drugo sve imam

sto je najgore, ja mislim da je iTunes u stanju to da odradi sad cu da se pozabavim time posto vecina tih pesama poreklo vuce sa iPhone-a i znam da sam covere sredjivao sa njime prvo

nadjoh jedno resenje, koje radi posao za sada

kad bi jos bilo automatizovano bilo bi do jaja, no bar izaberem koji cu cover…

Ja sam trazio neki program za tako nesto, ali nisam uspeo da nadjem…koliko vidim ovo je samo za citave albume…ja na telefonu imam oko 400 pesama, i pokusavao sam u nekim programima, ali za te pesme cover ni sam bog nebi mogao da nadje :smiley: