Alan Wake 2 {MT}

New Game+ coming after launch.

:joystick: Retain all unlocked weapons and upgrades.
:joystick: New Nightmare difficulty level.
:joystick: New alternative narrative, including new Manuscript pages and new video content.

Exact release timing still TBD.

3 Likes

Jedina stvar koja mi je zasmetala gledajuci ovaj gameplay, a realno nije ova igra vec su sve u pitanju je to da mi na kraju 2023. godine i tolikog napretka tehnologije ne mozemo da imamo postene refleksije ogledala. Toliko veliki projetkti, milionske igre itd itd i pogledas ogledala, a ona mutna ili se sve vidi osim karaktera i slicno. Eto bas poslednjih par kojih sam igrao imaju te probleme, Dead Island 2, Cyberpunk 2077 i eto ista stvar ovde.

1 Like

Za 3h pada embargo

5 Likes

@MitraljezaC imas pravo, to su neke bazicne stvari, kao sto dugo vremena nismo imali ovalne oblike bez ostrih ivica. Losi su endzini.

1 Like

https://x.com/mauronl3/status/1717528213063135312?s=46&t=0dk2SkP4ZHqzThKNo-pOpQ

4 Likes

I Game Rant 5/10 :grin:

izlaze polako i Xbox opisi. Kasno su slali ključeve pa ko je stigao jbg…

ima dosta review in progress na xboxu

1 Like

Ima još par bisera. Ljudi prosto ne umeju više da uživaju u igrama kakve jesu, nego zanovetaju i budu “edgy” u svojim stavovima. Sa druge strane publika izdresirana da samo 90+ valja nešto. :woman_shrugging:t2:

5 Likes

Kolji, kljuca kazan!

1 Like

Tko kaze da je losa godina

11 Likes

Sjajna godina, doduse od svega sam odigrao TOTK samo :smiley:

Ali opet, zaista mnogo dobrih igara.
Sony najtanji, cudno ali je tako

1 Like

Sad kad uleti Avatar na kraju i razjebe svima goty planove. :thinking:

Ali svidja mi se sve ovo, verovao sam u Remedy. Jedan od studija na koje mogu da se kladim, ljudi znaju posao.

I krećem :slight_smile:

@umnjak možeš i ti :smiley: samo kažem…

1 Like

Jokes on you, nisam igrao ništa sa tog spiska :smiley:

Super što ima toliko pozitivnih kritika. Čekamo sutra da igrači jave prve utiske, taman da završim druge igre u planu.

Blagodarim :smiley:

3 Likes

Uuu crni je seksi

1 Like

evo ti prvi utisak, za sada je odlično, super izgleda, mada vidi se da je interna rezolucija niska. nemam za sad nikakvih problema. prvih sat vremena radiš na uvodnom caseu, ali se polako provlači sve kao u starim igrama

2 Likes

Grafika je bas dobra, ovo je ingame…

7 Likes