Akcije i popusti na PC/LIVE/PSN servisima

Meni na Ps4 za ovu igru stoji samo opcija Download, nema ono Add to Library. A kad odem u Library, nema je nigde kao da je već kupljena ili sl. Isto tako mi je i sa ovim CoD WW2 koji su dali uz plus. Samo Download opcija koja će da nestane sigurno čim prođe taj mesec i verovatno će da mi traži da je kupim, ali Add to Library kao i do sada što imam na sve ostalo - toga nema.

I ja sam imao samo Download, ali mi je stigao onaj mail kao kad nešto kupim, tako da je valjda vezano za profil.

1 Like

Probaj preko aplikacije na telefonu

1 Like

jel ima negde jeftinih kodova za xbox ultimate 3 ili 6 meseci, usa

1 Like

Injustice je bio free preko PS+ pre nekog vremena, zato vam stoji download kao i meni.

1 Like

@lesa
Mene ovo djeluje ok ponuda

mada mozes registrovati novi nalog i odradis ono konvertovanje . Preko turskog stora ti moze ispanuti 24e godinu dana i posle pormijenis region

1 Like

Piše da radi samo na Brazil nalozima…

Too human je besplatan na marketplaceu.

Valja li šta na ovoj Ubisoft akciji koja je trenutno na Xbox Store-u? Planirao sam da uzmem AC Odyssey, nju jedino nisam igrao iz tog serijala, zanima me jel vredi još nešto? Far Cry ni jedan nisam igrao, vidim da su prilično jeftine, vredi li išta od toga?

FC 5 je 9$ i mogu ti reći osim grafike sve ostalo je čista dosada :smiley:

Znači ne valja ništa :joy:
A ove starije igre, stariji FC neki?

Pa ako nisi igrao keca možda njega da uzmeš sve ostalo za mene sem trojke je garbage :smiley:

Meni je i 4 bio dobar. Medjutim 5 mi je bio bas bas dobar,meni licno bolji od trojke, za koju ne shvacam sav taj hype koji ima.

Koja je fora sa popustom Game pass ultimate na 1$ na Microsoft Store-u?

Da ga kupiš za jedan $

To vidim. Nego ja vec imam game pass. Sigurno nece dozvoliti da nakupujem nekoliko meseci po 1$

Neće ali možeš imati dva-tri profila i u pozadini ih koristiti. I tako stalno na nekom profilu imati meseca ili tri za 1$.

Znaci mogu na konzoli da kreiram drugi profil pa da kupim preko njega? Da li sad tu vazi i ona konverzija koliko meseci golda imas toliko dobijas game pass ultimate za novi profil? Mozda su noob pitanja ali bu da budem siguran.

Za to ne znam. Ali uvek ćeš posle nekog vremena dobiti ponudu za 1$ :smiley: A ako te baš ukenja onda ćeš dobiti 3. meseca za 1$. Tako da to uvek trebaš da pogledaš.