Aj sada malo ozbiljno

Posto je Xbox One novi deo foruma, da li je ikako moguce da svaka igra ili tematika ima po jendu temu? Cisto da nam svima olksa zivot… Po pola sata trazim nesto u x360 ili Video igre i ostale konzole a pola od toga su zaprovo jedne te iste tema…

Jel ti trebaju odvojeno igre ili neke generalne teme/diskusije o servisima, utiscima, hardveru…?

edit
ne kontam baš šta treba da se uradi.

Pa da recimo jedna igra ima jednu zajednicku temu… A ne imas GOWJ i 300 tema o njoj koje govore isto… Isto tako o servisima, utiscima… Prosto da se bar lakse snalazimo po forumu…

Misliš da svaka igra ima MT?

On misli da bude kao nekada davno sto je bilo.Da sve vezano za jednu igru ide u jednu temu a ne kao sada jedna informacija ili sta vec jedna tema.

e uprvo to,ali to je tesko izvedivo jer slabo tko cita stranice unazad recimo 4 strane unazad.Tako sam ja postavio trailer za jednu igru i zatim vidim nakon ar minuta novi thread za taj isti trailer

Pa kada vidite nesto duplo javljajte desi sa da moderatori ne vide sve pogotovu kada se pojavljuje dosta novih tema.

Mahom se prijavljuju duple teme i onda se duplikat ili merguje ili briše, to je opšte poznato. A ovo što Milan misli, to su u osnovi one MT, samo da su stalno aktivne, od trenutka kada se najavi igra. Sad je tu problem u tome što bi se tema napunila prebrzo, a napraviti podsekcije u forumu za svaku igru i indeksirati kako doci do novosti bi opet bilo kontra-produktivno i komplikovano, oduzimajući dosta vremena.
Ovako kako je je najjednostavnije, kako za moderatore, tako i za korisnike, po mom mišljenju

Upravo tako. Posto ako neko tek udje u thread i zeli da vidi sve vezano za igru, morao bi da skroluje i cita deset stranica minimum da bi vidio trailere i informacije, ovako je odmah na pocetku sve dato. Ja bolje igre se pravi MT, i onda je sve preglednije i na jednom mjesto, spoje se svi threadovi vezani za igru

To mislim i ja…Moguce da je sada malo komplikovanije ali to je do E3 jer se pojavilo brda igara i informacija za sve i svasta.

Ne bi voleo da budem na tvom mestu kada je E3 i slična manifestacija :smiley:

ili na mom, robotnjikovom ili bilo cijem od administracije? u know how long it took me to make resume pages ???:smiley:

Pa da, na to sam mislio. Mislio sam na nekoj admin poziciji. Ovako “mogu” da uzivam dok se vi mučite u sređivanju :devil Mora da se smorite dok sve dovedete u red :smiley:

:D:D:P

Team se zove aj malo ozbiljno ali morao sam…

Aha, sada mi je jasnije.
Well, to smo već “davno” diskutovali http://www.xboxrepublika.com/xbox-360-video-igre-i-vesti/2933-nova-pravila-u-forumu-xbox-360-video-igre-i-vesti.html

Recimo, da imamo MT Destiny i kada se pojavi za mesec dana novi trejler i to neko postavi tamo, ne verujem da ću to primetiti (govorim iz lične perspektive). AKo se za mesec dana otvori tema “Destiny - novi trejler za GamesCon” onda su velike šanse da ću ga skontati i odreagovati.

Poslednji offtopic, ali moram reći. Nada za Crackdown 3 i dalje postoji :smiley: