Pa kad ovo izlazi?
Za konzole nece biti GORE kao na PC, meh :-/ 
Aha, pise na wikipediji 29 maj.
Ovo izgleda super. Jos za PC 
I u VR-u će sigurno biti drastično bolja igra 
Jos da imam tak nesto… ![]()
Zadovoljicu se i ovako, samo da valja kao sto mi izgleda.
Malo me podestila na Undying ako se neko seca.
To m je bila top igra. To bih voleo da vidim nastavak
Cuj, ako se neko seca.
ni u jednoj igri se nisam toliko puta uplasio kao u undyingu 
Steta sto je vreme rizicnih poteza koji se isplate davno proslo pa tako nesto necemo videti skoro od AAA developera i publishera
Ooo da, toliko dobra igrica da nije realno. Definitivno u top 5 koje zelim da vidim nastavak.
Nosferatu: The Wrath of Malachi je isto ekstra za VR 
Jedan lik prodavao na disku, verovatno verzija od recezenta nekog iz UK.
Ali jebiga nisam imao 3000 za to da bacim
.
Igra bas deluje odvratno dobro
.
Ako nekoga zanima izasla je ona neka “povoljnija” verzija Codex za pc ove igrice.

Imam osecaj da ce da failuje ova igra. Zanimljivo vidjenje pakla i sve to stoji, ali gameplay deluje zesce dosadan. Ja nisam skontao da imam neki cilj u igri, kao hell walking simulator. Nisam pametan… 
Ok, koliko sam je “platio” odlicna je 
