Achievements na PC igrama

Znate li nesto o ovome?
Znam da postoje, ali me najvise zanima kako funkcionise sa piratskim verzijama igara? Pretpostavljam da moram da imam live?

thx!

Servis koji omogucava achievemente na PC-u se zove Steam. Preko njega nema UOPSTE piraterije, samo kupis i igras.
A ako mislis kao na Liveu, postoji ne tako popularni Games for Windows LIVE servis, preko njega se logujes isto kao na konzoli, mozes slati poruke drugim igracima na Liveu, i to je to. Sve ostalo je kao na Xboxu. Samo sto je mnogo manje popularan.

Mislim da su achievementi nesto sto najvise nedostaje PC igrama, zato ja najvise volim da igram igre na kutiji, kad predjem igru imam osecaj kao da sam nesto postigao time sto sam je presao, a ne kao na PC-u.

Mislim da je ovo ono sto mi treba. Zelim da spojim achievemente na xbox-u sa igricama na PC-ju tako da se sabiraju. Znate li da li rade piratske igre sa ovim sistemom?

Uskoro cu se pretplatiti na Live servis, samo ne znam kako da ovako nesto podesim.

istina je da nisi postigao ništa =)

PC nije samo za igre tako da to nikada nece ni biti uvedeno niti zaziveti jer na PC piraterija , traineri hackovi i budzenja skora su lako izvodljivi tako da ti to odpada skoro pa 90%.

Naravno da pc nije samo za igre ali je najlakše baš na njemu pokrenuti pirate pa je zato izbor većine u nerazvijenim zemljama :frowning: