Abx 360 pravilno podesavanje

Ako neko moze da postavi bolji tutorijal onaj mi je totalno nejasan… Onaj od prosle godine je bio super sa slikama je sve bilo objasnjeno… Znaci samo posesavanje za abx360 ako moze

http://www.xboxrepublika.com/showthread.php?t=3311 sve je objasnjeno ovde,ne vidim sta moze da bude nejasno.

hvala ti to je to… Izgleda da sam gledao nesto drugo… Ovaj kad si se vec oglasio na temu da te pitam jos nesto. Ja mogu preko flesa da transportujem igru do hdd od xboxa. Imam neki fsd ali kad se pali pise prvo aurora, a ovde sto gledam nije tako pa vas pitam jel proces isiti ili mogu slobodno da kopiram igru na hdd

Ti imas aurora dash , u sutini to ti je kao operativni sistem na windowsu imas vise vrsta , na xboxu samo 2 :smiley: dakle i u aurori ti je isti postupak ,samo nadji file menager :slight_smile:

e sada jel dovoljno skinuti samo iso neke igre i da prodje kroz agbx360 i onda da ga nabacim na fles i onda na hard ili mora jos neki program. Tu kod vas sam nesto procitao. I ako da koji mi ti preporucujes


taj error iznad me interesuje kako da resim i neki savet… Ovaj zbog cega vam je blokiran i xbox backup creator i iso2god 1.3.6… Nista ne moze da se skine, a po torentima isto neki problem. Jel moze iso2god 1.2.2 samo sam to uspeo da skinem. Ovo ostalo je blokirano… Hmmm jos jedan problem pokusao sam da prebacim iso file od igre na flash memoriju od 32gb i pise da je pun da nemoze nista da stane u njega nije mi jasno igra je 7.29gb… Koji je tu problem?