abgx360

Pitanje 1. Da li je ovo dosta dobro da nasnimam i igram online?


Pitanje 2. Da li mogu igrat ovu igru ali offline?


Naravno da nije! ABGX360 ne podržava XGD3 igre. Koji rezač koristiš i koje diskove koristiš?

abgx podesi kao sto je napisano u ovoj temi, onda provuci igru. Autofix ti ocito nije postavljen na level 3. Kad podesis, snimi taj profil kao ‘default’, pa onda provuci obe igre i uslikaj rezultate

http://www.xboxrepublika.com/tutorijali/3311-mega-tutorijal-kako-proveriti-patchovati-i-pravilno-narezati-bilo-koju-igru-up-to-date-11-06-2012-a.html

LiteOn iHas524-B* ali nisam jos ni jednom probao nista nasnimat, zelim nasnimati cod mw3 on je xgd3, zar ne moram prije provuci kroz ABG360?

Kako mislis ne podrzava?

@mdino

Skini poslednju verziju abgx-a odavde:abgx360 - Download i posle toga provuci iso fajl kroz abgx. Pre nego sto ga provuces kroz abgx, podesi abgx onako kako ti je iKaran napisao u ranijem post-u.

Jesam skinuo sam i sve sam podesio i opce ss i dmi nema u bazi, uvijek dobijem nakraju žuto, znaci moram ponovo skidat?

Jel’ si skinuo scensko izdanje igre (Call of Duty Modern Warfare 3 XBOX360-STRANGE), ili neko drugo?

Neko drugo, sad skidam strange

U tome ti je, najverovatnije, problem. Kada budes skinuo Strange izdanje, provuci kroz abgx i onda javi da li su ti SS i DMI zuti .

Oke hvala skidam sad pa cemo vidjeti

Kolko ja znam, ABGX360 još uvek nije u mogućnosti da pravilno patchuje XGD3 igre. Uvek će doći do grešaka.

abgx pravilno patchuje sve verifikovane igre u xgd2 i xgd3 formatu

Podesi ABGX360 po tutorijalu sa foruma, zato i nece da ti patchuje nije podesen level 3, cak ti i pise da ga setujes na 3 da bi patchovao.

ABGX360 ne pravi greske prilikom patchovanjam 100% je pouzdan.

Evo probal sam sad strange i sve je super. Hvala :slight_smile:

Problem je bila igra ne abgx360, sve je bilo podeseno kak spada ali uvijek je bacalo kao da nije podeseno na lvl 3