ABGX izbacuje error: ISO file is too small to contain the L1 video?

Igra je Sacred 2 i ovo je prvi put da mi se ovo pojavljuje… Znam da će mi neki reći da skinem drugi rip, ali je ovaj jedini koji sam iskopao. Probao sam da surfujući pronađem rešenje problema i našao sam da je moguće rešiti problem, ako se skine određeni iso fajl i ubaci u stealth folder od ABGX-a, što sam i učinio, ali isto ******. Ne vredi… Da li mi neko može pomoći ili da nastavim da kopam po netu u potrazi za drugim rip-om?

okaci sliku da vidimo tacno sta izbacuje

to sto si ti video je da fali protekcija, daj sliku da se vidi sta je i da ti kazem kako da patchujes protekciju sa wave-om koji treba tj taj Video ISO?

dokle god se poklapaju media ID i XEX CRC moze da se popravi, evo tikoje mogu[TABLE=“width: 100%”]
<tbody>[TR=“class: even”]
[/TR]
[TR=“class: odd”]
[/TR]
</tbody>[/TABLE]

[TABLE=“width: 100%”]
<tbody>
[TH=“width: 92%”]Game Name[/TH]
[TH=“width: 1%”]Region[/TH]
[TH=“width: 1%”]Verified[/TH]
[TH=“width: 1%”]XEX CRC[/TH]
[TH=“width: 1%”]Media ID[/TH]
[TH=“width: 1%”]Title ID[/TH]
[TH=“width: 1%”]Wave[/TH]
[TH=“width: 1%”][/TH]

[TR=“class: even”]
[TD=“class: num”]787[/TD]
Sacred 2: Fallen Angel
PAL
2009-10-27
659D7C66
4B7323D7
4B4D07D1 (KM-2001)
[TD=“class: w3”]3rd[/TD]
1
[/TR]
[TR=“class: odd”]
[TD=“class: num”]626[/TD]
Sacred 2: Fallen Angel
[TD=“class: rf”]RF[/TD]
2009-05-18
30A85EC2
3413EE3C
4B4D07D1 (KM-2001)
[TD=“class: w3”]3rd[/TD]
2
[/TR]
</tbody>[/TABLE]

evo ga

skidaj ovo Video_0E58FB9D.rar download Extabit.com - file hosting

i sredice ti sve to

evo gde da ubacis u koji folder, znaci u ABGX folder imas folder StealthFiles u njega prebaci to sto skiens

This is the 3rd Wave Video ISO which is too large to host on the database or
include in an installer.Extract Video_0E58FB9D.iso to your StealthFiles folder.To find out where your StealthFiles folder is, open abgx360 GUI v1.0.2 or later </pre>and press Ctrl+F (and click yes to have it opened for you).

rucno patchovanje ide ovako

i na kraju launch.

Posle ovoga vratis settings kao sto je bio bez ovih stvari i uradis verifikaciju da vidis da li izbacuje greske.

sporo se skida, ali čim se skine i probam, javljam šta sam uradio :slight_smile:

svaka čast ljudi, sve ok sada… izgleda da je fajl koji sam ja skinuo prvi put, bio neka stara verzija… ovaj fajl što sam ubacio u isti folder je pogodak… HVALA PUNO!!! Može lock!

to je wave video iso pise ti sve na abgx360.net i sve ima tamo da se skine iproveri :wink:

zakljucano

Da ne otvaram novu temu, skinuo sam nekoliko starijih igrica za xbox360 i kada hocu da ih proverim preko abgx-a izbacuje mi ovo sa saledeceg linka:

https://drive.google.com/file/d/0B0Se1Hj9e-ADRnNuVklMOVozQjA/view?usp=sharing

Da li neko moze da mi kaze o cemu se radi? Jel to normalno ili…?
Skoro sam kupio konzolu i za to kratko vreme koliko je imam nisam imao ovih problema pa ne znam.

Samo sibaj, nemoj da brines. Stare su igre a novi je abgx

Opet problem :smiley: pa ako neko moze da mi pomogne.
Skinuo sam PES 2017 i kada pokusam da ga odradim sa abgx360, izbaci mi seldece;

sa autofix level 3 izbaci ovo:
https://drive.google.com/file/d/0B0Se1Hj9e-ADazVPR2x2Q0dCUm8/view?usp=sharing

sa autofix level 0 izbaci ovo:
https://drive.google.com/file/d/0B0Se1Hj9e-ADdXFnV1d3VXRkdTQ/view?usp=sharing

a kada hocu rucno da ga ga odradim i skinem one fajlove DMI i SS, izbaci mi ovo:
https://drive.google.com/file/d/0B0Se1Hj9e-ADNlZNVzFBbHdmSnc/view?usp=sharing

Skinuo sam PAL verziju.
Uz igricu je bio i fajl sa .dvd ekstenzijom ali ne znam koliko je dobro rezati disk sa vec skinutim fajlom, da ne bi bezveze bacio cd. Ja obicno uvek prodjem sa abgx360 ali mi sad izbaci ovo sa slika.

Da li neko moze da mi kaze kako da resim ovo? Da li je jos neko imao problem sa PES-om 2017?

Nisam rezao 360 diskove ima 6 godina, al mislim da možeš da ignorišeš te “greške”. Ili odradi rgh kod mp007 i završio si pos’o…
Mnogi znaju čuveni prolaz kod doma omladine u centru,gde su diskovi bili najpovoljniji,pa smo tu kupovali. Svaki drugi pukne. Bili su neki no name, kvalitet kao verbatim,a 3x jeftiniji.
Al kad uradih kod Mirka rgh,preporodio sam se…

Ja nisam rezao ima 3 godine, i da sam tada znao koliko je RGH odlican odmah bi ga uradio. Koliko sam samo vrijemena novca i diskova potrosio rezuci igrice najgore kad pukne disk jos kod mene diskovi bili bas skupi. :smiley:

nema rešenja,taj rip nije verifikovan u abgx bazi,skini neki drugi rip igre ako hoćeš zeleno u abgx-u…

Danas sam upravo skinuo drugi rip i sve radi bez problema.
Hvala svima.

LOCK, RESENO.