6-ti rođendan XboxRepublika.com sajta i foruma!

[SIZE=4]Opa, promašili smo 17. septembar, dan kada je XboxRepublika zvanično zaživela! Pre šest godina je bila mini proslava od četiri člana, a danas je ovde registrovano preko 4.000 članova! Uglavnom, živi bili i još dugo trajali :D[/SIZE]

Čestitke najboljem forumu na ovim prostorima!! :slight_smile: :slight_smile: :smiley:

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Svaka cast :beer:

Prekjuče nam je bio divan dan, divan dan… :smiley:
6 godina stari, 4,067 članova, 5,876 tema i 125,006 postova. Baš je forum izrastao u kvalitetnu zajednicu :slight_smile: Dobri ljudi i admini, kvalitetni i dobro objašnjeni tutorijali i mnogo sadržaja. Sećam se kad je forum imao samo 3 sekcije - diskusiju za igre, hardver i offtopic. A pogle’ sada :slight_smile: Nek’ je srećan rođendan i da bude još bolje sledeće godine!

Srećan rođendan Xbox republici.
Da nije bilo ovog foruma,nikada ne bih nabavio ljubimca,toliko saveta,dobrih,dobronamernih,toliko majstora zanata na jednom mestu,sve što vam treba.Plus jako dobro funkcionisanje tema i celog foruma.
Drago mi je što sam kliknuo onomad,[SIZE=4]evo pre tačno godinu dana[/SIZE] “register” dugme i rešio da započnem novu avanturu u svetu kutije.
Čestitke svima,od osnivača foruma,preko administratora,moderatora,kao i XBR Shopa,do svim članovima foruma,srećan XBR rođendan.I ostali još mnogo godina,što uz 360 što uz one.

Živeli! :beer:

Srecan rodjendan XBR-i i od mene. Bio sam se registrovao u pocetku samo da bi saznao par stvari u vezi kupovine Xbox-a, ali posle toliko dobrih stvari koje sam saznao i naucio ovde jednostavno sam morao da ostanem. Vala nikad nisam ni slutio da cu preci 200 postova, ali nikad. Nadam se da cu do cu do sedmog rodjendana imati barem jos 'volko. Srecan rodjendan jos jednom i da opet saradjujemo sto je pre moguce.

Nije lako držati bilo kakvu zajednicu, pogotovo toliko dugo, jer uvjek ima nekih problema i toga, svaka čast! Nadam se da ćete raditi još dugo, i sve najbolje mislim o vama, znam odavno za vas, i vidim ide vam sve bolje i bolje, pa sam se i ja odlučio aktivirati i pomoći vam,… :slight_smile:

Srecan rodjendan svima na forumu jer ovo je drugi rodjendan za sve nas
Sve najbolje
uzivajte

:cake::cake::cake::cake::cake::cake:

Srecan nam(mu) rodjendan, i da dozivimo ovde svi zajedno jos mnogo mnogo takvih sa jos mnogo novih clanova, i naravno da nam je svake godine bolje i lepse :beer:.

Srecan XBR rodjendan!!! :smiley:

Secam se tog 1. oktobra 2010. godine kada sam resio da postanem clan foruma, REGISTER - check :)… jedno 2 nedelje pre toga merkao sam i gledao od prilike sta me ceka jer sam tada porucio konzolu da mi stigne, moj slatki bivsi beli Jasper sada :). Dodjoh sa namerom na ovaj forum, da naucim nesto a i podelim znanje ako ga steknem, ic nista nisam znao oko konzole sem kako se zove heheeh, ali WOOOOWWWW feeling za osecaj da igram nesto na konzoli, a bio sam zagrizeni PC gamer daaaammmnnn sta sam ja propustio, koje naslove i slicno, kakav crni PC vise nisam od tada upalio nista da igram na njemu, pa ni Solitaire ehehehe, i onda mic po mic, tutorijal po tutorijal, post po post, evo me sad tu gde sam, XBR forum mi je to omogucio :)…

tako da ono idemo dalje, starimo ali se ne predajemo :slight_smile:

e da nisam dodao da sam ovde stekao extra prijatelje sa kojima sam bukvalno u kontaktu svakog dana :slight_smile:

Srecan rodjendan!!!Da se bar jos 100 godina ovako druzimo i oko kutije slazemo!!!Zelim vam sto manje banova i jos puuuno novih clanova!!!Ziveli!!!:rock::beer: