50 Minutes Of Fallout 76 Gameplay In 4K

2 Likes

I neće joÅ” 15 :smiley:

1 Like
  • Ja ne znam koliko su oni para pukli za reklamu ove igre, msm setite se samo dočeka svih poznatih youtube-ra u onoj rezidenciji nalik na Fallout 76ā€¦ UopÅ”te mi se ne sviđa ova igra i toliko će imati nereÅ”enih problema, zakomplikovali su ionako dosta nekompaktnu RPG igru, joÅ” je ovog puta onlineā€¦
  • Moje je pitanje samo: Ko će dati 60$ za ovakvu igru, pored igara kao Å”to su Marvel Spiderman (za vlasnike PS4 konzola, koja je, gle, za divno čudo, IGRA MESECA u SK br 409, Å”to je inače fenomen, poÅ”to tamo jedino Qzma i Kosovac se bave konzolama) , pa onda sledeće igre (ne baÅ” po redosledu izlaska, ali svakako one koje uskoro očekujemo):

1 - World War Z (PS4, XB1, PC)

2 - Metro Exodus (PS4, XB1, PC)

3 - The Surge 2 (PS4/XB1/PC)

4 - Resident Evil 2 (PS4/XB1/PC)

5 - Devil May Cry 5 (PS4/XB1/PC)

6 -The Division 2 (PS4, XB1, PC)

7 - The Sinking City (PS4, XB1, PC)

8 - Cyberpunk 2077 (PS4, XB1, PC)

9 - Battlefield 5 (PS4/XB1/PC)

10 - Remnant: From the Ashes (PS4/XB1/PC)

11- Biomutant (PS4, XB1, PC)

12 - Mount & Blade II: Bannerlord (PS4, XB1, PC)

13 - Devilā€™s Hunt (PS4, XB1, PC)

14 - Just Cause 4 (PS4, XB1, PC)

15 - Generation Zero (PS4, XB1, PC)

16 - KURSK (PC, PS4, XB1)

17 - Assassinā€™s Creed: Odyssey (PS4, XB1, PC)

I ne znam samo ko će, osim zagriženih fanova ovo kupiti, tako da mi je donekle drago da jednom i Bethesda pukne, jer su u viÅ”e navrati bili izuzetno nekorektni prema gamerima, novinarima, manjim developerima i većim Gaming kompanijamaā€¦ Ja lično bih (poÅ”to nisam igrao Fallout 4, samo čekam da bude na popustu u PS Store-u) pre odvojio taj novac za neÅ”to sasvim drugo, a za ljubitelje žanra online igara, sada ih bar imamo u izobiljuā€¦
Grafika je u igri na momente viÅ”e nego dobra, to se vidi prosto na svim 4K TV-ima sa full HDR 10-bitnim panelom, ali isto tako se vidi ā€œsučeljeā€ koje je po meni mnogo zakomplikovano, za one koji prvi put uleću u Fallout serijal, da ne pominjem dodatne monetizacije u samoj igri i uvođenje tzv #ATOMa ā€¦
No vremena je jako malo, a kritika previÅ”eā€¦

1 Like