360 Content Manager - FSD did not repond

Uvod:
Pokusavam malo pocistiti HDD na xboxu, i to sam mislio uraditi pomocu content managera jer on raspoznaje sve foldere, tacnije koji folder predstavlja koju igru i slicno (Jer ja naravno to ne znam napamet pa ne mogu ici brisati foldere na slepo)

Razrada:.

DASH: 16537
KONZOLA: Slim, nisam siguran koja je ploca
FSD VERZIJA: 3.0b rev 735
INTERNA MEMORIJA KONZOLE: DA, 4gb
VELICINA HARD DISKA: 144gb
TIP HARD DISKA: Interni
OPIS PROBLEMA: Pokrecem content manager, ubacujem IP adresu xboxa i klikcem test na sta dobijam “connection to fsd successful”, zatim klikcem na save, i potom gore na “show xbox hard drive” na sta dobijam error “fsd did not respond”.

Koristim legalni Windows 8 x64.

a sta da cistis sa njime zivota ti? Samo me to zanima :slight_smile:

uzmi ne pametuj nego lepo udji u MS DASH idi na games pa sta ti ne treba od content-a manuelno obrisi, posle toga lepo ocistis kes i to ti je to

DLC-jeve i slicno od igara koje sam ranije presao da mi ne zauzimaju mesta bezveze, na to sam mislio (sem ako fsd sam ne brise to kad obrises igru). :slight_smile:
Kako li se toga nisam setio, aj probacu sa MS DASH.

FSD ne brise content nikada, udji lepo u MS DASH pa prevrsljaj u Storage pa GAMES (ono prvo) i nadji sve sto ti ne treba pa brisi, ja se ne cimam sa time, zapravo NISTA NE BRISEM heheheh, neka ga neka ima…

Otidjoh, obrisah, i sad imam 2 giga slobodno, malo vazduha. :slight_smile:
Ma mali mi HDD na xboxu (izvadio ga iz laptopa, a laptop neka malo odmara), a morao sam dosta igara prebaciti sa kompa jer mi tamo treba mesta za druge stvari pa se prepunilo. :slight_smile:

dakle da pisemo mi reseno posto je resenje bilo vise nego prosto ehehhehe