15 godina XBR 🎉

Ovih dana je pre petnaest godina XboxRepublika počela svoj online život. :achievment:

31 Likes

Sta da pozelim, osim da se nadje na listi akvizicije Phila Spensera narednih godina.

11 Likes

Živeo XBR

5 Likes

Nek je srećan

1 Like

Srećan rođendan i svaka čast! :tada::cake::gift:

Meni je XBR već godinama deo jutarnje rutine. Ne znam šta bih radio da nestane, ko kad bi mi zabranili kafu da popijem.

Svašta se moglo pročitati tokom godina, gomila neobičnih likova je tu trag ostavila, al vremenom se stvari uvek vrate na neko svoje mesto.

Tagujte se, ja sam ratzenbergerov desni brk.

7 Likes

Cestitam

2 Likes
2 Likes

Ovo :point_up_2:
Ujutru kad se ustane, dan se počinje kafom i XBR. Uvek!

6 Likes

Rekao bih da nam zivi jos 15, ali onda…

7 Likes

Covece, 15 godina. Deca su nam odrasla dok visimo na ovom forumu :joy:

Secam se ponosnog @n00dle kad je pisao da se rodio Luka, evo ga skace sa litice za 250.000 dusa i trazi jos bolji op build za Elden Ring. Kako vreme leti.

Sve u svemu, srecan sam sto sam deo ove disfunkcionalne porodice.

Ziveli ljudi :beer:

16 Likes

:partying_face:

3 Likes

XBR je sada tinejdzer i necemo joj mi govoriti sta moze a sta ne moze

3 Likes

Cestitke, a vala cestitam i samom sebi sto sam ovde vec 12god ! :laughing::partying_face: Takodje ritualno procesljam forum svakodnevno…imam osecaj kao da vas sve znam a vi nemate pojma ni ko sam jer me mrzi da diskutujem, samo tako nastavite a ja cu creepovati iz senke! :eyes:

6 Likes

Znaci da ovo nase pisanje u krug istih stvari vec 15 godina sluzi kao neka bizarna zabava za citanje “tamnoj materiji” registrovanih i neregistrovanih clanova koji nemaju nikakvu nameru sa se ukljuce? :astonished:

Osecam se, nekako… posmatrano. :confused:

@n00dle cek hoces da kazes da svesno ogranicavas sebi izlozenost socijalnim mrezama na neki deo dana, u tvom slucaju prepodne? Hm…

2 Likes

Tu sam svih 15, ne vidim zašto ne bih mogao još toliko. Jedini forum koji posećujem, i sastavni deo svakodnevnice. Stekao sam puno poznanstava i nekoliko divnih prijateljstava.
Živeli!

16 Likes

Ja samo 11god,ujutru obavezno republika se skroluje uz kafu.

1 Like

image

6 Likes

This could be us but I sucked at TF2. :joy:

image

Ipak vrhunac je bio kad sam te upucao shotgunom u PUBGu. :joy:

3 Likes

Srecan rodjendan

giphy

2 Likes

Srecan rodjendan bando zelena! :tada::partying_face::tada:

2 Likes