13 godina Xbox Republike

Posecujem forum od pocetka ali nisam napravio nalog do pre 2 godine. Svaka cast na 13oj godini i neka dozivi jos 100 minimum :wink:

3 Likes

Ja sam jedan od “novije generacije”.
Tu sam od 29. Septembra 2015. godine.

Secam se da sam jos ranije posecivao forum, ali da mi je bio jako konfuzan i da nisam imao zelju uclaniti se. Mislim da za forum znam od 2013. Uclanih se te 2015. kako bih pronasao neke informacije oko rezanje igara za x360.

Secam se da sam jos tada bio jedan od retkih koji nije imao PS4/XO. Citao sam razne postove, gledao razne klipove koje ste kacili i pitao se kada cu ja moci to da igram. Moji nikada nisu voleli te moje “igrice” i dan danas mi govore kako sam to “prerastao”, zato me nikada nisu finansijski ni pogurali za koju konzolu.
Secam se da ste pisali o Star Wars Battlefront i kako Beta izgleda fenomenalno, a ja onda upalim South Park na x360, kad svi odu na spavanje, pa igram do 5 ujutru i pisem utiske na forumu. Tad sam se osetio kao da sam i ja deo foruma.

U pocetku nisam bio toliko aktivan, jer sam bio prava tabula rasa (nisam ni sad nesto bolji :stuck_out_tongue:). Od kad sam se navikao na forum, pohvatao sve cakice, nije se desilo da nisam aktivan duze od 5-6 dana. Za 5 godina, imam preko 1300 dana na forumu, uz 77500 procitanih postova.
Secam se da je Pleja govorio kako se ne moramo brinuti, da je dosao neko ko ce ovaj forum drzati zivim (ko zna koji je lvl bio tad :grin:).

Ovo mi je jedini forum na koji sam se uclanio i gde provodim dobro vreme. Ima zaista kvalitetnih ljudi ovde. Svidja mi se sto sam jedan od mladjih na forumu, pa sebe tesim kako je sve ovo okej. Svidja mi se sto sam uvek mogao da podelim problem neki sa vama, a da nisam naisao na neku vecu osudu. Kacio sam slike posle operacije, posle rodjendana sa poklonom, posle svih nekih bitnih desavanjima u zivotu, a to se ne radi tek tako, vec samo kad ti je neko oslonac i imas poverenja. Kako jednom i napisah, ovo je moja “porodica”.

Nazalost, nisam puno ljudi upoznao preko foruma. Jedino Karana kad smo organizovali onu akciju za Pleju. To mi je toliko bilo kul sto sam upoznao nekoga sa foruma, da sam mozda i Karana smorio koliko sam zaseo, dok je on ipak bio na poslu. Zao mi je sto Akirisa nisam ispostovao, jer me je covek zvao cim sam dosao u NS. Ja sve danas sutra i nikada. Zao mi je sto nema Pleje na forumu, jer koliko god specifican lik bio, bas me je znao nasmejati. Zao mi je sto se ne organizuju neka igranja (osim ekipice koja igra PUBG). Mislim da sam svega par puta igrao neku igru sa nekim sa foruma (Newvnja, Zorule, Djoka i C14).

Jedna od najlepsih stvari koja mi se ovde desila jeste iznenadjenje za Pleju. Mislim da je to zaista fenomenalan potez bio. Zato ne volim kad upadnu neki n.n clanovi i pokusaju ovde da profitiraju. Alo, druze, ovi ljudi znaju svaku caku i foru i ne mozes tako ovde upasti. Ipak smo mi “porodica” i ne zelim da vidim nekoga ko je dosao ovde samo zbog profita.

Eto, milion stvari mi padaju na pamet, ali ako nastavim, zaebacu i Fabricija u duzini posta :stuck_out_tongue:

Za kraj, hvala drustvo sto ste deo ovog foruma, jer svako pridaje neku svoju car istome. Gde god stignem, pomenem forum u skoro savrsenom kontekstu.

P.S. Zao mi je sto Apex nije zanimljiv forumu toliko i sto sam najveci bolesnik (i jedini) ovde, sa tom igrom.

P.S.S. Zaebao sam Fabricija, tek sad vidim.

11 Likes

Ziveo forum! :champagne:

Covece, sad gledam, pridruzio sam se 8. decembra 2008… :open_mouth:
Bio je to neki drugi n00dle, mlad i pun elana.

Voleo bih da se secam okolnosti, kako sam uopste pronasao forum, al to je izgubljeno u dalekoj proslosti.

Jedini forum koji redovno posecujem, jutarnji ritual.

Ne volim kad krenu letnje vrucine pa budu rasprave ni oko cega. U poslednje vreme izgleda udara zega i u novembru. :smiley:

Volim sto postoji ekipa starosedelaca, sedimo ko ispred prodavnice na klupi svaki dan i komentarisemo desavanja.

Ne volim sto kukamo kako nema dovoljno clanova, al rezimo na svaku novopridoslicu.

Volim kad ljudi sroce post pun entuzijazma i analize igara koje igraju.

Ne volim kad vidim da neki thread ima 40+ novih poruka, jer znam da u 9/10 slucajeva to znaci opet neko prepucavanje, pa se onda samo molim da je barem ostalo uljudno.

Volim sto svaki thread ode odma u off. Tu se obicno dese najzanimljive diskusije.

Ne volim sto nema ama bas nijedan zenski clan. Bejase nekad, ko da se secam. Mada ljudi odmah postanu malo cudni oko zenskog celjada, to je izgleda tesko izbeci.

Volim sto smo se snasli, sve ovako rastrkani po svetu, da skupimo pare i jednom clanu uzmemo ps4.

I tako dalje.

Da nam pozivi forum jos triput ovoliko i da se sretnemo svi u VR-u dok strimujemo net direktno u prikljucak na potiljku! :champagne:

9 Likes
  1. Jul 2018. godine je na ovaj forum dosao mladi samuraj :joy:

To leto sam odlucio da predjem sa pc gaminga na konzole jer me krenulo smarati stalni upgrade komponenti. Prvo sam hteo da uzmem ps4 ali sam iz nekih razloga hteo zadovoljiti i x360. Zeleo sam tada samo da bude tekken 6 i nista vise. Oduvek sam znao za xbox ali tada sam se prvi put lepo upoznao sa konzolom. Odluka je ipak pala na xbox one s i tekken 7 kao prva igra na konzoli. Ovaj forum sam tada slucajno pronasao i toliko mi je pomogao da ne znam kako bih se zahvalio svim ljudima koji su se cimali ovde. Posecivao sam i pre neke forume, npr za wot balkan ali niti sam pravio nalog niti ucestvovao u diskusijama. To dovoljno govori. :smiley:

Nema tu nista da se menja, forum je perfekcija kao Tokugava period za vreme feudalnog Japana. :grin:
Neka pozivi jos dugo!

3 Likes
  1. Jun 2012. Tada 17 leta :rofl: Radio sam neki posao preko leta, pa štekao pare za konzolu… I naravno da sam se zakačio odmah za Zephyr ploču i onda su me ubeđivali da ne kupujem to, pa naravno posle toga je bila Falcon, pa su me ubeđivali da se i sa tim ne kockam… :rofl:
2 Likes

Sledeci mesec 10 god hmm vreme bas leti. Ranije sam bio dosta aktivniji u eri x360. Preskocio sam one generaciju kutije pa sam i na forumu slabije bio,al evo vracam se ponovo u xbox familiju sa SX pa cu opet cesce navracati :slight_smile:

Najvise bi voleo da se vrati stari regularni forum, ovaj trenutni dizajn mi se nikada nije svideo :confused:

1 Like

Kad se navikneš za koji dan, nema povratka, ovo je next gen forum app :innocent:.

5 Likes

Nije nema ray tracing.

7 Likes

Joined Apr 15, '11 hm malo je sve utiske sumirati u par rečenica ali kvalitetna ekipa ljudi koja je opstala na forumu sve ove godine vraća vjeru u ljude i život nebi tekao ovim nekim pravcem bez vas

3 Likes

Za ne poverovati, pa i ja sam napunio 10 godina na forumu :smiley:

Joined Mar 19, '10

Da ste mi živi i zdravi i da se još jako dugo raspravljamo šta je bolje od tehnike, samo bez grubih reči :smiley:

4 Likes

XBR je porodica. Uz sve dobre i lose stvari, postala je navika koju je tesko napustiti, a ne vidim ni preteranog razloga. Jednostavno traje, kao i sve dobre stvari. Ceo jedan zodijacki krug… Tu sam od pocetka, ili barem nakon sto se prvi kamen odvojio od sunca.

Trenutno nisam u nekom slavljenickom raspolozenju za govorancije, pa drzite podalje noz za secenje torte. Jedva mrdam vec dve nedelje zbog usinutih ledja, pa onda ova situacija sa koronom, pa dosta mesta prazno, slavlje kvari i skalpiranje novih konzola kojih nema nigde. Gaming vesti sada gledam sa jos vecim gundjanjem nego inace, i osecanjem pripadnosti trecem svetu.

U kraj uzasne godine uklapa se i baksuzni 13. rodjendan, ali dobro, malo da skrenemo paznju sa redovnih tema i nemilih dogadjaja, lepo je videti rekapitulacije starih clanova.

7 Likes

Da se uvede zabrana promene slika. Rekao bih da je par njih opet promenilo. Sada mi treba da skapiram ko je ko. Ali ja stvarno ne primetim ime.
A druga stvar cuo sam da je neko imao “bananicu” da se to vrati. Da nam se vrati taj clan. Sta bi sa njim, gde je…
:thinking::crazy_face::grin:

3 Likes

Dojadilo čoveku da bude vodoinstalater tolike godine i odlučio da zameni alat sa onim koji kada baciš, vrati ti se u ruke, a pritom ima i magične moći :smiley:

Drugo ni princeza Peach nije više tako privlačna posle toliko godina, a ovako se malo malo neka nova dama pojavi :smiley:

3 Likes

23 Mart 2011 godine sam se pridruzio forumu.
Tada sam kupovao rezane igre za 360 kod coveka iz grada za hiljadu dinara… Posle pretrazivanja googla kako narezati igricu naleteo sam na forum i tada se pridruzio koliko se secam :smiley:

1 Like

21.12.2012 prijavio.
Kao neko ko je po prvi put imao konzolu (cipovan xbox 360) nemate pojma koliko mi je ova stranica pomogla oko tutorijala za instalaciju igara rasklapanja konzole ciscenja i mnogo toga cak i oko famonznog instaliranja gta 5 i update konzole haahah.A ova stranica mi tako dobro dodje ako sam propustio kakav gaming news i sl .

4 Likes

13 godina nisam menjao avatar!

17 Likes

I uz isti avatar… No one knows where Ninja goes!

Džabe se ovi kamufliraju s vremena na vreme.

3 Likes
  1. jun 2010. Dosta vremena prodje :grin:.

Kad se setim kad su bili gold clanovi, pa je i neki popust bio za njih… :slight_smile:

Inace i meni je ovo prvi avatar, menjao sam ga par puta koliko se secam ali se vratio na prvi odavno. :grin:.

4 Likes

Novi sam član ali stari gamer. Iskreno ovo je jedan forum sa jako prijatnim ljudima i što je najbitnije poznavaocima tehnike i gaminga. Čovek se oseti kao da je u porodičnom okruženju (mnogi bi ovde svašta rekli znam :smiley:). Sviđa mi se što su neki članovi foruma i pouzdani prodavci (kao što je @ninja koji mi je i obezbedio konzolu) preko kojih možeš i da naručiš šta ti treba bez brige da će neko da te zajebe. Takođe mi se sviđa što neko uvek brzo odgovori nekome ko ima neki problem. Jako moderno urađen forum sa bedževima i napredovanjem. Svaka Vam čast svima i ja ovde ne bih ništa menjao. Da radite i držite se još mnogo godina.

6 Likes

Cak i za ljubitelje statistike ima dosta toga zanimljivo. Meni su ovakvi podaci uvek privlacili paznju. Eto @padawan i ja se izgleda slazemo u dosta cemu, a @jahalang0112 izgleda da bruku gotivim.
Tu je i Pleja, iako ga dugo nema vec na forumu :slight_smile:

P.S. Stvarno svaka cast onome ko se setio svih tih nekih sitnica koje mozemo videti na nasem profilu. Od toga koliko smo dana posecivali forum, do nasih “najboljih” postova i topica. Tip top :slight_smile:

6 Likes