10 godina XboxRepublike!

Wow, DESET GODINA!

Svake godine se setim kasno da nešto posebno priredim za godišnjicu te se ni ne čudim što sam za jubilej tek omanuo. Ali svakako, ne bih nešto posebno time ni bavio. Prošlo je mnogo bandwitha i nekoliko različitih verzija sajta i samog foruma. Pratili smo gejming scenu zajedno svo ovo vreme, imali sjajne trenutke i periode, i neke ne tako sjajne, ali to je sve deo online druženja.

Nema dana da ne otvorim ovo mesto i svaki put mi je drago da ovako nešto postoji. Možda nismo toliko aktivni kao pre, ali to je sudbina većine forumaških zajednica u zadnjih nekoliko godina gde društvene mreže i megasajtovi postaju mesto gde se gejmeri okupljaju. Ma kakvi god da su trendovi, XBR će i dalje gurati svoju priču.

Živi mi bili dobri ljudi :smiley: :confetti_ball::tada::balloon::two_hearts::boom:

34 Likes

Achievment unlocked, mozemo da okacimo “since 2007” ispod logoa. Ne znam sta bih dodao na ovaj lep mali govor osim da je Republika i dalje prvi link koji otvorim ujutru kada se probudim. Osecam vec pomalo kao da je Hotel California, a koliko juce je bio mali edgy community posvecen konzoli za koju niko nije cuo a valja ih Pekisa iz Sapca. Sta god bilo dalje sa nama, Scorpiom i Microsoftom, sa USA i Severnom Korejom - bilo je nezaboravno.

4 Likes

Nije fer da mene izostaviš, ipak sam i jedna karika u ovom lancu :slight_smile:
Nema se šta posebno dodati sem long live republika , a tebi @robotnjik i još vas par,koji održavate ovo mesto živim - čestitam na entuzijazmu. Kasnije ću da sevnem jedno pivo ispred zadruge,u vaše zdravlje.

4 Likes

Srećna svima godišnjica! Izgradili smo jedan neverovatan community!!! :confetti_ball: :fireworks: :tada:

4 Likes

Happy anniversary :beers: :confetti_ball:

1 Like

Evo profo, i čika pleja da ga proba…

3 Likes

Svaka cast ljudi… Da svi docekamo i 20. godisnjicu :slight_smile:

1 Like

Tužno je da je ovako malo postova u ovakvoj temi. Bas tuzno.
To dosta govori o nama,koji doživljavamo forum kao neku zezalicu, dok neko trosi pare na to, cima se maximalno.
Drugovi gameri… nismo good

1 Like

Plejice, kad budes u NSu javi se za neki Zajacarac :slight_smile:

Naravno batice moj dobri. Ti si u igri i još par republikanaca. Čika pleja da malo razdrma ravnicu…