Zamena za MU

Svi vec uveliko znamo da su Ameri oborili Megaupload. Iako su @anonymous probali da urade nesto povodom ovoga, on je idalje ostao oboren.

Ja sam do sada uglavnom skidao preko MU linkova jer mi je najbrze skidao preko istih, ne smara sa captcha-om i nema dugackog cekanja kao kod rapidshare-a.

Sta koristite kao zamenu za Megaupload, ili, ako niste skidali sa MU-a, sa kog filehostinga skidate?

Btw, mislite li da ce se Megaupload vremenom vratiti, ako nista drugo, bar pod nekim drugim imenom?

rapidshare, u zadnje vreme bolji nego MU, nema cekanja i limitacije.

generalno gledaj da uletis na neki privatni torrent tracker. bitgamer je dobar za igre, moze da se folira sa ratio masterom i lakse se ulazi nego npr na blackcatsgames sajt (najbolji za igre)

od filehostera jos malo pa nece biti leba, zato sto em su neke zatvorili mada vecina se u****ala i zatvaraju sami

Da, evo skidam sad neke igre sa rapidshare-a, ali tesko je naci RS linkove. Probao sam na search da nadjem neku stariju igru i primetio da jedva ima pola strane linkova koji su uglavnom sa nekih zhnj hostova.

Sve poobrisano u pm…

Sad je prilagođavanje u toku, uploader-ima treba vremena da se adaptiraju na novonastalu situaciju, posle nekog vremena sve što je bilo na Fileserve-u, Filesonic-u, Megaupload-u, itd, biće ponovo postavljeno na Rapidshare i sl. Strpljenja, ne može preko noći da se uploaduje kilo terabajta piraterije…

bitgamer je keva, koristim ga vec godinu i nesto i skoro sve ima.
bio sam i clan na blackcatsu, neke stvari imaju ali bitgamer je tu negde, sub-par sto bi rekli.

uploadovao sam i sam sa mojim abismalnim upload speedom neke torrente na bitgameru i posteno receno to sam uradio iz zahvalnosti jer ovako cheatujem ratio kao sto rece akiris.

ako hoces imam bitgamer invite (2, sta vise) pa samo se javi(te) na PM jer nemam sta sa njima da radim.

Free File Sharing Made Simple - MediaFire nije toliko loš. Jedina mana za uploadere je ograničenje u veličini datoteke (200MB). Nema čekanja kao i kod RS.

nema vise invitova samo da kazem.

Rapidshare dok jos kao slobodno korisnici mozemo da skidamo full speed, kada to prodje torenti ce biti jedini izvor.