Xgd3 rezač

Zanima me valja li koji od ovih rezača za rezanje xgd3 igara?
Pretra?ivanje cijena za - IHAS

Vec postoji lista rezaca na forumu, potrazi…

znam, ali ima ovdje nekih raznoraznih vrsta rezača pa rekoh da to vidi netko tko se bolje razumije

imas listu ako nemas na listi onda probas taj rezac da li radi i podelis :slight_smile:

Proizvod | Futura - IT

evo ovaj je npr. ihas124 ali ne piše je li ihas124A ili ihas 124B ili pak neki treći ?

svejedno koji je tebi treba 124-18 ili 124-19 mada radice i bilo koji IHAS model sa BurnerMax Payload Tool-om bar IHAS rezaci provereno rade http://www.xboxrepublika.com/tutorijali/6836-burnermax-payload-tool-v0-15-a.html?highlight=payload

rade svi ihas liteon pisaci, A,B,C,D pise svuda na internetu ja sam B i C seriju testirao, znaci sve IHAS serije.

dakle ako sam dobro shvatio mogu slobodno uzet bilo koji ihas i sigurno će raditi ovaj payload tool?

Upravo tako IHAS provereno radi, ostali kako koji…

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

Evo ovaj ti je bas odgovarajuci rezac za Burner Max FW: LITE ON DVD-RW iHAS124 bulk black
Samo proveri dali je B serija ako je B onda ga fleshuj sa Burner Max-om i uzivaj bez zezanja sa payload-om.
A ako nije B serija, ma da sumnjam da nije B, onda ga naravno mozes koristiti sa payloadom,