XBR na PSN-u!

^scumbag gervasius :smiley: pirati mu nisu drugovi. Salim se, nemas ti veze sa nekim ko je na cfw… Ako na tvom sistemu nema nista ilegalno, onda nemas ni brige :cool:

Edit>

Da li ima zainteresovanih da igramo nesto preko Xbslinka? Ima dosta igara koje bi mogli da igramo… :OO

Kada bih mogao nekako da podesim taj xlink onda svakako bi zeleo da odigram nesto online :slight_smile:

^Xbslink… Laganica je, secam se da sam ga bas brzo namestio… Samo se ukuca konzolin MAC i otvore portovi ako su zatvoreni…

Evo i liste igara koje se mogu igrati sa mog zastarelog threada

Armored Core 4
Blazing Angels 2
Blazing Angels 2
Blur
Borderlands 1 i 2
Call of Duty 4
Call of Duty Modern Warfare 2
Call of Duty World at War
Call of Duty BO
Condemned 2
Dark Sector
Dead Island
Dead Island Riptide
Colin McRae DiRT
Colin McRae DiRT 2
Colin McRae DiRT 3
F.E.A.R
F1 2010
Formula 1 Championship
Ghost Recon Advanced Warfighter 2
H.A.W.X 2
Haze
Kane & Lynch Dead Man
OFP Dragon Rising
Rainbow Six Vegas
Red Dead Redemption
Red Fraction Guerrilla
Saints Row 2
The Darkness
TimeShift
Unreal Tournament 3
Warhawk

Evo i novije i detaljnije liste ovde

Co-Optimus - Listing of Co-Op games on the Playstation 3

Ako neko igra Uncharted,Killzone,Dark Souls,Resistance,Resident Evil ,LBP online neka me slobodno doda.

Konacno moj dom sija potpunim sjajem. Juce je stigao jedan primerak PS3-e i eno ga na polici. Start… tutto perfetto. Sinoc je bilo: GoW3… ajd kao malo cu… do 3:30 jutros :slight_smile:

VladaNS mi je PSN ID.

Za sada imam samo GoW3, Dead Nations, Infamous 1, Sve DLC-ove za Black Ops 1 :-), Borderlands 1 sa svim DLC-ovim ali gledacu da mojoj biblioteci igara za PS3 vratim stari sjaj koji je nekad imala.

Ja pikam resistance online ali 2 deo,kilzone i uncarted takodje 2 deo.

Dodajte me, nick mi je SnowLycan igram sve online… Sta god se dogovorimo!

Ja sam se napalio na Far Cray 3 nekako mi najviše leži hteo bih da probam i Resistance 3 ali nikako da nađem Pass fix i rap fajl za Duplex rip.