XBR na PSN-u!

Stvorimo XBR i na PSN-u radi zajednickog druzenja, igranja ali i ratovanja :slight_smile:

Obavjestite nas ovdje o Vasem nalogu pa da dodajemo jedne druge i stvorimo dobru game zajednicu, a ko zna…mozda i neki klan :wink:

Elem,

moj gametag/profil/nalog ili kako vec na PSN-u je :

hrkljus89

Dodajte me i napisite i nazive Vasih gametag/profila.naloga na PSN-u!

Svaka cast za ideju i temu, nemam PS3 ali ukoliko ga budem uzeo u skorije vreme, javljam se. :wink:

fino fino :slight_smile:

ubacuj me tamo **studiovpc **je gtag

VladaNS. Prodao sam PS3 ali planiram da pazarim novi u skorije vreme.

Moj ps3 stoji u kutiji vec 3-4 mjeseca, i ja odlucio da prodam za 100e :smiley: I sto je najbolje, niko se ziv nije javio :slight_smile:

gervasius_1979 na PSN

Nisam baš neki online igrač, do sad sam igrao samo Virtual FIghter, Uncharted 3 i još poneku.
Hoće li me banovati Sony ako šurujem sa piratima :slight_smile:

Ako je ostalo sve po starom, mislim da ni ne mozes da se povezes na PSN ako imas hakovan Sony.

Mislim da ima exploit da se može igrati online sa piratima

Ima ali sanse da te banuju su tu negde oko 99,9% :slight_smile:

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Da li je to neko dobio bananu? -_-

Ma ako i banuju vratis se nazad za 3min :wink:

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

Ja pikao juce 2 sata injustice online na hakovanoj soniski,drugar iz makedonije igrao i njegov buraz.Igrali smo i twisted metal,znaci taj twisted je takva *****rija online da to nije normalno :slight_smile: sve mozes da rasturas,specijalnih efekata gomila,puno explozija,vozila jure ma *****rija za online.Probali smo malo i pes ali posto trinajstka trazi aktivacioni kod da bi pristupio onlineu,onda smo pikali 12ku :slight_smile:
Moj psn id je DAMIR1985
Ako je neko zainteresovan za tekken6 online,mozemo i to pikati :slight_smile:

US (main): Aesirson
EU: mmandras80

Kazu da je BLOPS2 najopasnija igra, odmah lupaju ban. Ostale nisu toliko rizicne, ali kao sto rece Nemesis, i ako te banuju, odmah mozes da pravis novi id konzole i vratis se na PSN

Ne bih se slozio sa vama da je unban lak… Ortaka su banovali pre skoro mesec dana, jos nije uspeo da se odbanuje… Psunban aplikacije ne rade uopste. Jedino resenje mu je da nadje console id od neke druge konzole :S i da naravno napravi novi acc

Dobro reče ja baš njega planiro da probam ,pa jeli može da se lako zameni console id ili nemože.
Imam orginalan disk COD 4 pa ću njega pikam bolje išta nego ništa ili da idem sa COD MW3 jeli on opasan ?
breberin je moj user na PSN.
Inače Battlefield 3 Duplex nije hteo da mi radi na PSN.
Za GT5 mora da se instalira 22 updata na osnovnu verziju .
Kakva je situvacija sa FIFA 13 i sa Far.Cry.3 jel se plaća igranje ?

I za fifu i za far cry ti treba online pass.

Rade i fifa i far cry sa krekovanim passovima. Uglavnom imas online pass za svaku igru.

Može linkovi ka psn hakovanim passovima na PM naravno.
Pre svega za far cry i FIFU 13 može li nešto da se učini povodom onog aktivacionog koda za PES 13 ?

PS3iso i PS3repack… Sve radi bez problema… Cuo sam da je veliki rizik ici sa tim krekovanim passovima online, posto dosta njih koristi iste passove :drunk:

Nemam hakovan PS3 sve je legalno. Pretplatnik sam na plusu već godinu dana i nemam namjeru da pređem u pirate sa PS3 nego sam se onako za****vao, kao mogu li me banovati ako imam za prijatelje pirate. Nije mi bila namjera da trolujem ili nešto slično.