Xbox360Slim250GB ili Xbox360Elite120GB?

Ima li neke razlike u hardweru izmedju Xbox360Slim250GB ili Xbox360Elite120GB konzole? Cuo sam da je Slim bolja jer se bolje hladi. I koju mi preporucujete da uzmem,posto sam resio da uzmem xbox360,hvala

Ako zelis davati pare za original igre, uzmi Slim. Ako zelis doci na mracnu stranu :D, igrati pirate, uzmi Elite.
NE postoji puno razlike izmedju njima. Malo bolje hladjenje, nova maska i to je to. I sem flesovanja, naravno. I Elite je oko 30-ak evra jeftiniji u oficijelnom XBR Shopu xD

“Mracna strana” naravno xD. Hvala

Oficijalni XBR Shop xD

Ne sudi po piratima,jer je vec probijena zastita na Slimu,uskoro ce biti hack dostupan svima.Ja sam kupovao letos,uzeo Slim i nisam se pokajao.(Po meni)Mnogo lepse izgleda,manji je,tisi,ne moze da crkne od pregrejavanja(ugasi se pre toga automatski),ima veci HDD,ima ugradjen Wi-Fi,uz to da se Elite vise ne proizvodi.

inace da li ste znali da je graficki procesor u “slimu” jaci nego u obicnom xbox-u? samo je tweakovan da radi na istoj magistrali kao prvi. samo je pitanje vremena kad ce unlock :smiley:

Nacuo sam tako nesto, ali nisam znao da li je istina.
Ima da padne overclock :smiley:

Ma i da je jaci pitanje je koliko je jaci i da li bi to uopste i doslo do izrazaja… Verovatno da Microsoft nije bas toliko glup da je stavio nesto jako ne iskoriscavajuci njegov pun potencijal,za badava…

Hvala ljudi :slight_smile:

da i to ne bi sigurno ugradio u nesto vec vidzeno mislim na x360

Pa pogledajte primer PS3 koji ima 7 jezgra(360 ima 3),on ima ogroman potencijal koji po nekim navodima najnovije igre ne iskoriscavaju ni 70%.Jednostavno,ulazu u buducnost,da izdrzi jos 2-3 godine,kada ce valjda izbaciti nesto novo.

Malo se strpi da izbace hack za slim za javnu upotrebu pa kupi slim.(vec ga hakovali e sad koliko sam razumeo usavrsavaju hack i prave ga da bude user frendly da bi svako mogao da ga odradi)

nije to klasican x7 vec jedno jezgro koje se deli u 7 jedinica po potrebi,doleko je to od 7 jezgara ali kad sve saberes i oduzmes dobijes nesto kao na xbox-u,u nekim slucajvima bolje a u nekim losije.

^ Tako je.
Jedno to “veliko” jezgro se deli u 7 delova.
Da ps3 ima 7 jezgara gde bi mu bio kraj.