Xbox360 nece da se upali

Malo cas mi se pojavila na adapteru crvena boja i nece konzola da se upali, kako da resim ako je moguce da se resi problem ?

Napisi koja konzola, sta si radio konzoli pre toga.
Uzmes drugo napajanje i probas ili konzolu probas na drugo napajanje, resices tako sto ces verovatno nesto da kupis.

Slim 20 GB, dobio sam xbox skoro od burazera i rekao mi je da ne zatvaram citac bez diska u njemu i danas mi se desilo da sam zaboravio i kada sam probao da otvorim ( ne rucno naravno) nije hteo i pokusavao sam vise puta, uzeo sam srafciger i pokusao malo da izvucem nije htelo da izadje. Konzola je radila, ugasio sam konzolu i hteo da probam da je podignem na stranu i da probam da upalim (znam da je na ps nekad uspevalo) i onda mi se pojavila crvena lampica na adapteru…

Evo sad sam ponovo probao i proradilo je, e sad: citac je odma izasao ali se pojavljuje crveni krug na dukmetu gde se pali, treperi crveni krug a u sredini je normalno zeleni… Nisam probao da li radi sada cu da vidim nadam se da je sve u redu…

Ha, nestao je crveni krug :smiley: Izigrala me konzola lepo, inace sam video da je problem kada se pojavi crveni krug…

Kada se pojavio crveni krug nije se culo hladjenje (kuleri)

Vidim koliko si nezan srafcigerom si cupao dvd drajv…

i mogao sam odgovoriti da vec nisam jedno 2000 puta sigurno… a i ti si mogao da procitas pravila u kojima pise da ne smaras ljude cim se registrujes sa pitanjima na koje postoje extremno detaljni odgovori

Mozete zatvoriti temu… :slight_smile:

Svega u Božijoj bašti :frowning: