Xbox1 emulacija na Xbox360

Cekaj, akrisi i Skyw@alker: Zar ovaj 9199 update ne donosi vracanje instaliranje igara na HDD?

Naravno da donosi… Kakve to ima veze sa Xbox 1 emulacijom?

Ma ja sam hteo da probam Mortal Kombat Armageddon - mnogo volim tu igru, al ne vredi izgleda nije podržana kako treba…

Posto ti je preporucio ovu temu: http://www.xboxrepublika.com/guides-tutorials/888-tutorijal-za-vracanje-instalacije-igara-na-hdd.html
Ja se cudim sto ne pokusa sa novim updateom… ups, ode ja oftopic :frowning:

Pa posle onog novog update-a koji sam uradio preko USB-a radi mi instalacija igara na HDD… Ne znam što bih se cimao sa tim.

to je bilo pre nego sto je update izasao…

Da li je bitno da igra bude PAL ili NTSC? Meni je odrađen poslednji update na konzoli probaop bih neke Xbox1 igre ali neću da bacam uzalud DL DVD-ove, hoću dobro da znam da li to zaista funkcioniše, kolko znam nisu sve igre 100% kompatibilne… Ja bih realno probao samo MK Deception i Armageddon al ne mogu da ih nadjem u PAL varijanti.

naravno da je bitno da su pal jer drugacije nece raditi! a evo ti link do liste igra koje rade na xbox-u 360 Xbox.com | Xbox 360 - Original Xbox Games on Xbox 360

evo ti link do Mortal Kombat: Deception u pal-u XBOX360 ISO ima i Armageddon (NTSC/U) ali kao sto mozes da vidis on je u ntsc-u ali sve jedno evo ti link i za njega [url=http://xbox360iso.com/showpost.php?p=1344652&postcount=1]XBOX360 ISO

mada nemoj da me drzis 100% za rec kada kazem da igre koje su u ntsc-u da nerade na pal konzolama xbox 360, ja sve igre koje sam skinuo su bile u pal-u ali neka me neko demantuje ako gresim u vezi toga da ne mogu igre u ntsc-u na pal konzolu!

Xbox 1 igre moraju da budu PAL ako je xbox360 PAL isto. Kao igre za xbox360…

Btw jel ima neko Dreamfall: The longest Journey (pal/RF)ili neko zna negde linkove.? pm me

reko ja da moraju da budu pal samo reko ajde mozda gresim ali ipak sam bio upravu! arikis sto se tice same te igre tesko, evo svuda sam gde sam znao da imaju igre za xbox 360 ili te emulirane sam gledao ali nazalost nista!

Hvala narode… A jel moraju Xbox 1 igre da se režu na dual layer disk, jel trebaju da budu podešene tj. patchovane za Xbox360 ili se samo nareckaju i to je to? Jer baš sam gledao na sajt Xbox360.iso neke xbox 1 igre koje su “modifikovane” za Xbox360 pa me to zbunjuje…

igre rezes na dual layer i to layer break odredjujes drukciji nego kod xbox360 igara (**CORRECT ME IF IM WRONG,**da covek ne unisti diskove). Modifikovane mozes odmah da rezes a ove obicne moras da preradis. Guglaj How to convert xbox games into xbox360 games, naci ces brdo tutorijala.

da bi narezao igre sa xbox na xbox360 treba da je vec modifikovana ako nije ako nije onda postoje sajtovi i tuorijali da se pripremi igra a sto se tice samog layer break tu si upravu posto se koristi drugaciji od onoga za xbox 360! ali nemogu ni sve igre da se prerade nego samo one koje su kompatibilne a za to sam dao gore listu igra koje rade sa xbox-a na xbox-u360…

Ok thanks… Videh na sajtu Xbox360.iso al rekoh da proverim :slight_smile: